سند coronavirus آزمون پیش افتادن 10,000 محلی انتقال هنوز هم یک مشکل: CM مراد

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

کراچی: Sindh وزیر مراد علی شاه روز سه شنبه گفت: تعداد coronavirus آزمون افزایش یافته و به بیش از 10 ، 000 در Sindh اما محلی انتقال موارد هنوز هم یک مسئله است. حداقل 54 مورد جدید گزارش شد امروز مصرف استانی شمارش از مثبت به 986.

در یک پیام ویدئویی منتشر شده توسط سانتی متر خانه شاه گفت: 634 انجام شد بعد از ظهر سه شنبه در آوردن تعداد دانه ها از آزمون به 10,223.

از 986 موارد 274 بودند در Sukkur, 159 در حیدرآباد, 13 در لارکانه, 12 در ٽنڊو محمد خان, هفت شهید در Benazirabad چهار در Naushahro, زیبا, دو هر در جامشورو و قتکی و هر یک در Badin Sujawal, دادو, سنگر و جکببد.

در کراچی, با این حال, شرق, جنوب, مرکزی و غرب Malir و Korangi منطقه بود 159, 110, 93, 66, 44, و 36 بود.

سانتی متر شاه افزود که برخی از 253 coronavirus مثبت بیماران بهبود در دوشنبه 16 بیشتر در جمعه آوردن مجموع به 269 که گفته بود که این خبر خوبی است. از کل درمان بیماران 183 بودند زائران و 86 نفر دیگر.

بیشتر 396 بيماران خود در انزوا و 97 در انزوا مراکز.

‘سلام من پزشکان

او در ادامه به صحبت در مورد Dr Abdul Qadir سومرو که گذشت در مبارزه خود را در برابر COVID-19 ویروس اواخر دوشنبه. Dr سومرو که تشخیص داده شد مثبت در مارس 28 و بستری در بیمارستان و دو روز بعد را نجات داد, زندگی مختلف مردم دیگر او اضافه شده است.

“من سلام من پزشکان که در حال مبارزه با COVID-19 در مقابل خط” شاه گفت: ابراز اندوه عمیق و غم و اندوه بیش از Dr سومرو جويد و ارائه تسلیت خود را به اعضای خانواده و همکاران و پزشکان در جامعه ،

وزیر اشاره کرد که پزشکان مبارزه با COVID-19 در خط مقدم بود که چرا خود و پیراپزشکی ستاد خدمات ستوده بودند.

شناسایی و کنترل منبع انتقال

با توجه به حال و آینده استراتژی دولت او, او گفت:, محلی انتقال تا به حال به متوقف شود با شناسایی محل و کنترل منبع و جلوگیری از هر گونه شیوع بیشتر آماده شدن برای بدترین سناریوهای ممکن و آموزش به مردم از طریق ایجاد آگاهی است.

او گفت که دولت سند پاسخ بسیار سریع است. آن است که تا کنون تاسیس 12 جداسازی مراکز سراسر استان با ظرفیت 170 تخت. علاوه بر این منطقه واکنش سریع کمیته شده اند در حال حاضر ایجاد شده است او اضافه شده و تست خدمات در بیمارستان های مختلف.

شاه یک بار دیگر از مردم خواست رعایت جداسازی دستورات با ماندن در داخل و تاکید کرد که حتی در خانه های آنها باید حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از کودکان و افراد مسن و همچنین کسانی که مبتلا به آسم و مسائل مربوط به قلب.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de