اخبار/از طریق Geo.tv/Files

کراچی: Sindh وزیر مراد علی شاه در دوشنبه سبز روشن خرید جدید لوازم پزشکی و همچنین به عنوان یک برنامه به راه اندازی واحد مراقبت های ویژه (ICU) و جداسازی مراکز موجود در بیمارستان آزادی مطبوعات از دولت استانی به عنوان خوانده شده.

ریاست جلسات این سند در بخش بهداشت و درمان را قرنطینه و جداسازی محل اقامت کمیته شاه گفت: جداسازی مراکز در هر منطقه مرکزی باید تمام امکانات مورد نیاز از جمله آب سیستم های زهکشی و برق و دفع مواد زائد جامد و washrooms.

این کمیته توصیه CM کارگردانی سید سلمان شاه, مدیر کل سند را استانی مدیریت بحران اقتدار (PDMA) به ترتیب سالن به راه اندازی جداسازی مراکز در هر منطقه مرکزی.

این PDMA رسمی نیز توصیه به ارائه تخت طرفداران و دیگر امکانات اولیه. تصمیم بر آن شد در این جلسه که هر مرکز دارای امکانات washrooms, برق, آب, سیستم های زهکشی و دفع زباله.

انزوا ويژه

در این جلسه تصمیم به ایجاد 193-تخت جداسازی امکانات و 104-تخت Icu در شش بیمارستان های مختلف کراچی.

جداسازی امکانات خواهد بود تا در تنظیم Dr اموزش K. M. Pfau مدنی بیمارستان جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز (JPMC) و لیاری بیمارستان عمومی با 59 و 65 و 69 تخت بود.

ويژه خواهد بود تا در تنظیم Dr اموزش K. M. Pfau مدنی بیمارستان JPMC, لیاری عمومی بیمارستان شهید Mohtarma بی نظیر بوتو (SMBB) حوادث و شرایط اضطراری تروما مرکز داو دانشگاه علوم بهداشتی’ (DUHS) Ojha دانشگاه و سند خدمات بیمارستان با 12, 15, 18, 26, 8, و 25 تخت بود.

رئیس جمهوری همچنین تصمیم به ایجاد 166-تخت جداسازی امکانات در حیدرآباد, Sukkur, گمبٹ, Khairpur و شهید Benazirabad.

وجود دارد خواهد بود یک 23-تخت جداسازی تسهیلات و 15 تخت ICU در Liaquat دانشگاه حیدرآباد 50-تخت جداسازی تسهیلات و 10 تخت ICU در Chandka کالج پزشکی بیمارستان Larkana و 20 تخت جداسازی تسهیلات و 10 تخت ICU در غلام محمد Mahar کالج پزشکی بیمارستان سکر.

سه تخت جداسازی تسهیلات و 17-تخت ICU در GIMS گمبٹ, 50-تخت جداسازی تاسیسات و نه تخت ICU در بیمارستان مدنی خیرپور و 20 تخت جداسازی تسهیلات و 10 تخت ICU در PMC, بیمارستان شهید Benazirabad می تواند تنظیم شود تا به عنوان به خوبی.

تدارکات

این وزیر گفته شد که تدارکات را تایید کرده است تهیه 200 حرارتی تفنگ 50 علائم حیاتی مانیتور 10,000 sanitisers از 1000 میلی لیتر در هر 200 دستگاه پمپ سرنگ, 17 BIPAP سیستم های 300 بسته Resochin (قرص), اکسیژن, سیلندر, تنظیم کننده های Tyvek کت و شلوار, پمپ sanitisers biohazard کیسه PCR با کیت تشخیصی سیستم استخراج کیت VTM, CR, سیستم مکش ماشین آلات.

وزیر اضافه شده است که آن را به تهیه کمیته متشکل از کارشناسان به تصویب مواد مورد نیاز نگران پزشکان. مربوطه پرداخت خواهد بود ساخته شده توسط صندوق اضطراری کمیته.

لوازم پزشکی

در این جلسه همچنین تصمیم به خرید دستگاه فشار خون, بلندگو, 3M فولاد دکل, پنکه, مانیتور, موبایل x-ray و ECG دستگاه PCR, دستگاه ICU, تخت, کوره های زباله سوز و نقطه از مراقبت های مولکولی تشخیصی سیستم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی