سند سانتی متر می پرسد فدرال دولت برای PPEs ، coronavirus تست کیت برای مقابله با کمبود

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

مهراب: Sindh وزیر مراد علی شاه گفت: جمعه استان بود “در حال اجرا” از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و coronavirus تست کیت, درخواست دولت فدرال برای کمک به آنها ارائه شده است.

سخنرانی در دیدار با نخست وزیر عمران خان از طریق لینک ویدیو شاه گفت: تست کیت ارائه شده توسط استانی مدیریت بحران اقتدار (PDMA) بود “دقت مسائل” بود که چرا سند تا به حال تصمیم به استفاده از آنها.

او افزود که حرفه ای پزشکی مشغول به کار در انزوا مراکز و بیمارستان ها مجبور به پوشیدن PPEs برای جلوگیری از خطر عفونت است. سخنان خود آمد و به عنوان سند ثبت سه مرگ و میر بیشتر — دو در کراچی و حیدرآباد — از COVID-19 پرورش استان در مجموع به 14.

زمانی که سند PDMA مدیر کل سید سلمان شاه اظهار داشت که او فرستاده بود PPEs به استان و اگر تست کیت استفاده شده است او می تواند به ترتیب بیشتر به وزیر گفت: کارشناسان کار با استانی دولت اشاره کرده بود که آنها تا به حال برخی از مسائل مربوط به دقت و از این رو آنها استفاده نمی شود.

PM عمران و سپس کارگردانی PDMA به هماهنگی با دولت سند و حل و فصل این مسئله است.

شاه همچنین ابراز نگرانی رو به رشد تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر در سند اشاره کرد که 87 درصد افزایش ثبت شده در تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای COVID-19 طی 15 روز بود که “نگران کننده”.

همه گیر نیاز به تمرکز بیشتر و تلاش جمعی برای کنترل وضعیت” او تاکید کرد ذکر است که همانطور که از آوریل 3 بعد از ظهر برخی از 783 موارد گزارش شده بود. دولت فدرال و دولت های استانی باید اقدامات لازم را برای جلوگیری از ویروس, او تاکید کرد.

آخرین آمار

از 783 coronavirus موارد 151 بودند در حیدرآباد 273 در سکر و هفت در Larkana, شش شهید Benazirabad دو در قتکی و هر یک در جکببد و دادو. تعداد محلی انتقال رسیده به 438.

بعلاوه 297 نفر در انزوا 65 نفر از جمله 25 زائران — بهبود حال و 11 شکست در برابر عفونت با ویروس.

یک گاهشناسی گزارش نشان داد که 49 نفر شناسایی شده در مارس 31, 367 در مارس 1 و 40 در 2 آوریل.

ارسال اضافی هواکش به امکانات عالی

رئیس جمهوری همچنین به تمام بیمارستان های منطقه خود را برای ارائه اضافی هواکش و تجهیزات دیگر به مراقبت های عالی امکانات به طوری که بحرانی coronavirus بیماران می تواند منتقل و تحت درمان وجود دارد.

وجود شش مراقبت های عالی بیمارستان در استان از جمله در حیدرآباد, Sukkur, گمبٹ, Khairpur, Larkana و Nawabshah. در این تجهیزات پزشکی, استانی دولت در حال توسعه بهترین روش ها برای درمان coronavirus بیماران با علائم شدید.

“من باید با صدور بخشنامه به تمام منطقه بهداشت و درمان افسران (DHOs) خود را به ارسال اضافی هواکش و تجهیزات دیگر به مراقبت های عالی بيمارستان,” او گفت:, و اضافه کرد که این امر می تواند بازگشت و هنگامی که بومی است و کارگردانی DHOs به منظور تسریع در ورزش است.

شاه نیز نپرسید همه معاون کمیسیون DHOs و نمایندگان در مورد جداسازی مراکز و امکانات در مناطق مربوطه خود را ترغیب آنها برای اطمینان از مناسب مستندات.

تست SOP

رئیس جمهوری گفت: وجود دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای تست که در آن مردم با سفر تاریخچه و علائم مورد نیاز به آزمایش می شود. هر کسی بدون علائم خواهد بود آزمایش او اضافه شده است.

وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho وجود دارد گفت: 14 نفر از کارشناسان که بازدید از مناطق مختلف به آموزش پرسنل در به دست آوردن نمونه از افراد مشکوک به داشتن COVID-19 و ارسال آنها را به کراچی و یا حیدرآباد.

بیماران تالاسمی

با توجه به تالاسمی بیماران مبتلا به شاه گفت: این استان در بخش بهداشت و درمان به صدور دستورات لازم را در این منطقه خون در بانک ها و مراکز ارائه خون برای آنها.

“من نگران این بیماران به خصوص کودکان,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها باید اداره مورد نیاز خون به عنوان در هر برنامه.

Dr Pechuho مطمئن سانتی متر است که او در صدور احكام به منطقه ای blood بانک ها و مراکز ارائه خون برای بیماران تالاسمی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>