سند بلوچستان نزدیک مدارس به پاکستان را تایید 2 coronavirus موارد

اخبار/فایل

کویته: موسسات آموزشی در سیستان و بلوچستان باقی خواهد ماند بسته تا 15 مارس به عنوان بخشی از اقدامات انجام گرفته برای جلوگیری از coronavirus و برای ایمنی کودکان استانی دولت گفت: در اطلاع رسانی صادر چهارشنبه.

یک کپی از دولت بلوچستان, اطلاع رسانی, اعلام بسته شدن مراکز آموزشی تا 15 مارس. اخبار/جزوه

اطلاع رسانی روشن است که تمام دولتی و خصوصی در موسسات آموزشی و همچنین مدارس را بسته باقی می ماند پس از دو coronavirus موارد تایید شد
در پاکستان در کراچی و اسلام آباد.

“انجام معاينات از درجه 9 و ورودی نیز به حالت تعلیق” بلوچستان, وزیر آموزش و پرورش گفت: در یک پیام ویدئویی. “ما می خواهیم به نگه داشتن فرزندان ما امن است.

“در این مرحله تنها نظر گرفته شده است به عنوان یک اندازه گیری ایمنی و بدون نیاز به وحشت” او اضافه شده است.

اطلاع رسانی تصویب شد دبیر متوسطه وزارت آموزش و پرورش.

“مدرک دیپلم تحت بلوچستان Board of Intermediate و متوسطه آموزش و پرورش نیز به تعویق افتاد و باقی مانده مقالات برگزار خواهد شد در موعد مقرر از زمان” به آن اضافه شده است.

از سوی دیگر, سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی همچنین اعلام کرد که مدارس در این استان باقی خواهد ماند بسته شده در روز پنج شنبه و جمعه.

“سند دولت تصمیم گرفته است به تمام مدارس استان برای پنج شنبه و جمعه (27 & فوریه 28) آقای غنی در توییتر نوشت.

دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا تایید اواخر روز چهارشنبه که دو coronavirus موارد گزارش شده در پاکستان است. “هر دو مورد در حال مراقبت از گرفته شده با توجه به بالینی پروتکل های استاندارد و هر دو از آنها پایدار هستند” او در توییتر نوشت.

دکتر میرزا تاکید کرد که “بدون نیاز به وحشت [به عنوان] همه چیز تحت کنترل است” و این که هیچ کس نباید “به اشتراک گذاری اطلاعات از بیمار”. بیمار در کراچی و همچنین خانواده اش شد و بلافاصله در قرنطینه قرار داده شده در یک بیمارستان خصوصی در استادیوم ملی جاده در حالی که در اسلام آباد منتقل شد به پایتخت پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS).

برای اولین بار تایید کرد coronavirus بیمار 22 ساله بود وارد یک هواپیما از ایران است و سابقه سفر به تهران از جایی که او بنا به گزارش ها به دست آورد این ویروس یک سخنگوی سند وزارت بهداشت گفت.

وزارت بهداشت شد به گزارش زمان بررسی مسافران او در سفر است ، آن را نیز تنظیم برای اعزام یک تیم به بازرسی محل اقامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود محله است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im