سند مجمع برای اصلاح قوانین به برگزاری جلسه آنلاین به عنوان COVID-19 مورد افزایش

عکس: فایل

کراچی: Sindh مونتاژ خواهد شد و اصلاح آن حکومت در برگزاری مجازی مجمع, جلسه امروز میان شیوع کروناویروس در کشور استانی دولت, سخنگوی مرتضی وهاب روز دوشنبه گفت:.

“سند مجمع خواهد بود اصلاح قوانین آن امروز برای اضافه کردن یک ارائه اجازه می دهد برای بلندگو به برگزاری جلسات آنلاین از مجمع در موارد اضطراری و یا زمانی که آن را غیر عملی است.” وهاب گفت: در یک پست در توییتر.

سند را تبدیل به اولین مجمع در پاکستان به استفاده از تکنولوژی برای آن جلسات او اضافه شده است.

ماه گذشته فدرال وزیر علوم و فناوری وزیر فواد چودری تا به حال پیشنهاد برگزاری یک نشست مجازی مجلس شورای اسلامی در میان coronavirus همه گیر در کشور است.

“مجلس جلسه لازم است اما سلامت مردم نیز لازم” چودری کرده ایم.

وزیر فدرال را پیشنهاد آمده بود پس از مجمع ملی سخنران اسد Qaiser تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در کنار پسر و دختر خود را در 30 آوریل.

چودری گفت: او قبلا پیشنهاد یک جلسه مجازی. “ما نمی رفتن به مجلس به آغوش یکدیگر به بحث سخنرانی” او اشاره کرد.

مجلس چودری بود گفت: تا به حال نقش مهمی در حوزه سیاسی بود که چرا لازم بود برای تماس با یک جلسه مجازی. Qaiser سخنران بود زودتر اعلام راه اندازی نرم افزار ویژه برای مجلس.

مخالفت احزاب مخالف مجازی جلسه پارلمان و به نوبه خود در برابر استفاده از تکنولوژی او مشاهده شده است.

چند قانونگذاران در پاکستان آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله نخست وزیران Yousaf Raza Gillani شهيد Khaqan عباسی, PML-N رهبران احسن اقبال Shehbaz Sharif و Marriyum اورنگ زیب.

PPP MPA Sharjeel ممان و وزیر امور خارجه برای مبارزه با مواد مخدر Shehryar افریدی نیز آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با PTI ارشد شلاق در مجمع ملی, Aamir Dogar.

پیش از این بسیاری از سیاستمداران از جمله پولیس ملی را غلام احمد Bilour, Sindh فرماندار عمران اسماعیل, سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی ملی مجلس سخنران اسد Qaiser و پنجاب مجلس معاون اول رئیس Dost محمد مزاری تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و پس از آن آنها رفت و به خود-جداسازی و بازیافت.

PTI پنجاب عضو مجمع استانی (MPA) شاهین رضا اولین نماینده مجلس در این کشور را به تسلیم شدن به ویروس.

PTI MPA میان Jamsheduddin Kakakhel از نوشهره و PML-N MPA شوکت Manzoor چیمه از گوجرانواله نیز در گذشت در اوایل این ماه پس از روی ونتیلاتور برای چند روز.

کشور گزارش شده بیش از 144,000 موارد ویروس ها و ثبت بیش از 2,700 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im