سند اجازه می دهد تا گاو در بازار به تنظیم شود تا پیش از عید-ul-ازهاری

سانتی متر شاه خواست توده ها برای رفتن به حیوانات بازارهای بی ارزش و کارگردانی معاون کمیسیون (DCs) برای اطمینان مردم را تنظیم کنید تا هر بازارهای این شهر در خیابان ها و کوچه ها. Geo.tv/Files

کراچی: دولت سند در چهار شنبه سبز-نشانه استقرار گاو بازارهای سراسر استان پیش از Eid-ul-ازهاری اما تحت رعایت دقیق coronavirus مربوط به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) بیانیه ای از وزیر ،

تصمیم گرفته شد توسط وزیر Sindh مراد علی شاه پس از او به ریاست یک جلسه مهم مربوط به استقرار گاو بازارهای قبل از عید-ul-ازهاری.

وزیر بهداشت دکتر آذر فضل Pechuho آموزش و پرورش و وزیر کار سعید غنی وزیر دولت محلی ناصر شاه, رئیس, منشی, ممتاز, شاه, کمیسر کراچی افتخار Shahalwani اضافی بازرس-General Karachi, Ghulam Nabi Memon, وزیر بهداشت کاظم جتی گائیدن,,,, باری,,,,, Dr فیصل و دیگران نگران در جلسه حضور داشتند.

سانتی متر شاه مطلع شد که راه اندازی گاو بازارهای اجازه داده شده در استانهای مختلف کشور باعث برگزارکنندگان به رویکرد دولت سند برای اعطای مجوز اجازه می دهد تا mandis به تاسیس در استان است.

“پس از یک جنبه مذهبی متصل است با گاو mandis بنابراین [وزیر] است که اجازه می دهد خود را ایجاد اما تحت سخت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر می شود توسط ستره” در بیانیه ای گفت:.

وزیر کارگردانی مقامات به تخصیص مکان های خاص که در آن حیوانات می تواند قربانی شود. “اگر حیوانات ذبح در خیابان ها در همه جا این منجر به گسترش بیماری” او گفت:, کارگردانی مقامات برای ایجاد مکان تعیین شده در اتحادیه شورای سطح.

سانتی متر و شاه نیز به کارگردانی دبیر کل به اطلاع همه بخشی از کمیسیون برای تعیین مناطق خاص ترجیحا از شهرستانها و شهرهای کوچک برای ایجاد بازار در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus.

رئیس جمهوری دستور داد تمام معاون کمیسیون و SSPs برای منع فروش دام در خیابان و یا جاده ها.

“این خطرناک خواهد بود و جذب جمعیت از مردم در نتیجه این را نمی توان مجاز” در این بیانیه اضافه شده است.

تصمیم بر آن شد که coronavirus تست خواهد شد انجام شده توسط تیم های تلفن همراه در بازار گاو. در این جلسه توافق بر افزایش آزمایش این ویروس در COVID-19 نقاط.

NCOC تنظیم دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای 700 بازارهای

ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) حال تدوین دستورالعمل های عملیاتی استاندارد روز دوشنبه در مورد گاو بازارهای هوشمند و مستند در مکان های مختلف کشور پیش از Eid-ul-ازهاری.

در یک جلسه ریاست با NCOC رئیس اسد و عمر این جلسه بود که در جریان برنامه ریزی برای نماز جماعت خواهد بود که از سعید فطر.

فروم گفته بود که حدود 700 گاو بازار خواهد شد عملکرد در سراسر پاکستان در آستانه عید-ul-ازهاری که دستورالعمل های لازم شده اند فرستاده.

دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای گاو بازارهای

این NCOC صندلی گفت: دولت های محلی باید اطمینان حاصل شود که گاو بازارهای کار از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر. در میان سایر دستورالعمل ها تصمیم بر آن شد که این غربالگری از کسانی که وارد بازارهای اجباری بود.

مردم خواسته می شود برای اطمینان از آنها با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله.

مقامات خواهد مطمئن شوید که تنها یک شماره تعیین شده از مردم اجازه داده می شود در داخل در یک زمان برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net