سند کشاورزی, وزیر یونان در مرکز ممنوعیت صادرات پیاز


سند وزیر کشاورزی اسماعیل Rahoo دوشنبه گفت: در این استان را رد کرد و دولت فدرال ممنوعیت صادرات پیاز این ادعا که سیاست در برابر کشاورزان و بهره.

ولایتی گفت: ممنوعیت یک سیاست در برابر, کشاورزان و کارگران. او ادعا کرد که تولید پیاز بالاتر از این مقدار که لازم بود در کشور است.

Rahoo گفت که صادرات پیاز به نفع خزانه دولت و خواست دولت فدرال برای پایان دادن به این گروه در صادرات پیاز. “مردم Banigala نشان داده اند تجربه خود را با اعمال ممنوعیت صادرات پیاز” استان گفت: وزیر.

Rahoo ادعا کرد که دولت با واردات گوجه فرنگی در طول بحران سال گذشته آسیب کشاورزان و اضافه کرد که گوجه فرنگی فروخته شد برای Rs20/kg پس از واردات از ایران.

وزیر همچنین آمار در دولت برای واردات گندم سیاست در میان مداوم کمبود در کشور است. او گفت که اوکراین گندم است که این کشور به دست آورد تا برسد در چهار ماه آینده و در آن زمان از آن بی فایده خواهد بود.

“گندم از Mirpurkhas و مناطق مجاور را آغاز کرده است با ورود به بازار” وزیر ادعا کرد. او ادعا کرد که با واردات گندم و قیمت اصلی از سندی کشاورزان را کاهش می دهد.

“دولت فدرال باید انجام مشق شب خود را قبل از گرفتن تصمیمات مهم” گفت: Rahoo.

ماه گذشته گندم و قند و شکر قیمت ها سر به فلک کشید در سراسر کشور پس از مواد غذایی کمیاب شد در بازار است. گزارش فرستاده شده به نخست وزیر اظهار داشت که ارشد سیاستمداران و مقامات دولتی درگیر شدند در گندم بحران است.

احزاب مخالف و همچنین ائتلاف متحدان دولت با انتقاد از دولت برای گندم و قند و شکر بحران باعث PM عمران به اعلام یک “عملیات بزرگ” در برابر مجرمان که باعث مصنوعی بحران است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>