شبیه به جنگ جهانی دوم شرکت Repurposing برای مبارزه با کروناویروس

درست مثل در طول جنگ جهانی دوم شرکت در سراسر غرب آغاز شده repurposing به چیزهایی مانند تجهیزات پزشکی و اثبات الکل ضد عفونی کننده برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

بر خلاف در شروع جنگ جهانی دوم زمانی که کارخانه repurposed به چیزهایی مانند سلاح و تجهیزات شرکت ها در حال حاضر تعویض بیش از تولید بیماری مبارزه محصولات. بالا پایان عطر کارخانجات در حال ساخت ضد عفونی کننده دست ماشین-تولید کننده قطعات ساخت بهداشتی ماسک و حتی یک earthmoving-تجهیزات ساز است که به دنبال به مقدار مورد نیاز هواکش همانطور که اشاره شد توسط وال استریت ژورنال در یک قطعه پنج شنبه منتشر شده. (مرتبط: اینجا یک لیست از چگونه هر کشور در جهان است که در پاسخ به Coronavirus)

شرکت های متعدد در زمینه های دیگر باید شروع به پاسخ دادن به عنوان به خوبی. مشروب در کنتاکی تگزاس و پنسیلوانیا از ساخت بالا-اثبات الکل به ساخت ضد عفونی کننده دست.

با توجه به وال استریت ژورنال گزارش:

فرانسه ارواح غول پیکر Pernod Ricard SA می گوید آن است که ساخت ضد عفونی کننده در گیاهان در ایالات متحده و تهیه الکل برای دیگران آن را از گیاهان در اروپا است. که شامل ویسکی و مشروب برای Pernod مارک سوراخ خرگوش در کنتاکی صاف Ambler در غرب ویرجینیا و TX ویسکی در تگزاس است. در سوئد Pernod را Absolut Vodka نام تجاری اهدای الکل برای ضد عفونی کننده دست تولید Pernod می گوید.

یک کارخانه یا محل تقطیر در پنسیلوانیا است به طور موقت متوقف عملیات تولید بالا و ضد الکل ضد عفونی کننده با توجه به آسوشیتد پرس. هشت اوکس مزرعه کارخانه یا محل تقطیر, تولید بیست بطری الکل-بر اساس مواد ضد عفونی کننده پیش از آن در هفته. این محصولات شد و سپس فرستاده شده به های مختلف خیریه گروه هایی که قادر به تعیین محل ضد عفونی کننده به دلیل ترس از گسترش COVID-19.

“ما در یک ملی اضطراری” آبجوسازی بنیانگذار چاد کره به اشتراک گذاشته. “چه چیزی درست کنم ؟ درست انجام دهید این است که حمایت از این جامعه با ارائه چیزی است که نومیدانه در نیاز. ما سیل دره با ضد عفونی کننده دست و رانندگی که در قیمت حق را.”

در حالی که فرانسوی ژان آبی ساز 1083 که دیده است تقاضا شاقول در میان همه گیر شروع به ساخت موقت بهداشتی ماسک شده اند که “بسیار آسان تر به” از جین توماس Huriez بنیانگذار این شرکت به اشتراک گذاشته.

خودرو ساز Vauxhall در بریتانیا ارائه شده شروع به مونتاژ صرفه جویی در زندگی یک دستگاه در کارخانه خود در انگلستان با جنرال موتورز و فورد به دنبال خود قرار داده بیکار کارخانه ها به کار ساخت تجهیزات پزشکی.

آلمان کشاورزی و مواد غذایی وزیر جولیا Klöckner مشترک در یک کنفرانس خبری در روز شنبه چگونه این کشور را به دنبال به استخدام کارگران بیکار مانند پیشخدمت را برداشت و زمینه های آن.

“متاسفانه وجود دارد بخش های که در آن سفارشات را غرق به نزدیک به صفر” Klöckner به اشتراک گذاشته. “ما به دنبال در چگونه ما می تواند برخی از این افراد به کشاورزی بدون بیش از حد بسیاری از موانع اداری.”

عطر شرکت LVMH اعلام کرد آن را بیش از حد می تواند تبدیل امکانات ساخت آن در فرانسه است که به طور معمول ایجاد رایحه برای مارک های مانند Givenchy و کریستین دیور را ضد عفونی کننده دست به جای.

“ما در حال جنگ” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی مشترک در یک سخنرانی در روز دوشنبه. “دشمن نامرئی است گریزان و آن را پیشبرد. ما باید بسیج شوند.” (مرتبط: زنده به روز رسانی: در اینجا چیزی است که هر دولتی در امریکا انجام شده است برای مبارزه با گسترش Coronavirus)

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر “فقط در مورد ما به آن نیاز دارند.” جنگ سرد دوران اندازه گیری می دهد که رئیس جمهور قدرت را به فشار از شرکت ها به تولید محصولات وابسته به دفاع ملی. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im