غول دره سیلیکون هستند اجازه می دهد کارکنان به کار از راه دور به طور دائم. را خود کارگران سیل به قرمز متحده ؟

  • Facebook, Twitter, Shopify و دیگر تکنولوژی غول های در حال اجازه دادن به بسیاری از کارگران خود را از راه دور کار را به صورت دائمی.
  • یکی از برجسته tech تحلیلگر می گوید این تصمیم را telework یک اولویت عمده امکان پذیر می تواند به طور چشمگیری تغییر آرایش جمعیتی در کالیفرنیا و به طور بالقوه به نوبه خود قرمز متحده بنفش.
  • دیگر عوامل می تواند تسریع خروج دسته جمعی یعنی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom حرکت در ماه مارس به اجرای stay-at-home سفارشات به منحنی همه گیری یک حرکت که منجر به آسمان بالا نرخ بیکاری.

Facebook و توییتر تصمیم به اجازه می دهد تا کارگران خود را به ارتباط از راه دور به طور دائم می تواند لرزش تا دره سیلیکون جمعیت و به طور بالقوه منجر به قرمز متحده تبدیل بنفش به عنوان مردم همچنان نجات در کالیفرنیا به تگزاس و آریزونا در میان کشورهای دیگر.

حداقل 50 درصد از Facebook نیروی کار می تواند شروع کار از راه دور بیش از دهه های آینده Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت: در طول یک مصاحبه با CNBC پنج شنبه. Facebook در طول تاریخ نبوده است پذیرای اجازه دادن به کارگران پر پیچ و خم و دور از آن منلو پارک پردیس اما شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 نفر در ایالات متحده تغییر همه که.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی ساخته شده مشابه اعلام on May 12, گفتن کارکنان خود را که بسیاری از آنها اجازه داد به طور دائم کار از خانه. او تمدید مشابه ارائه به کارکنان در دیگر شرکت مربع است.

دیگر شرکت های فن آوری به دنبال کت و شلوار. Coinbase اعلام کرد قصد دارد به اولویت بندی telework و شرکت تجارت الکترونیکی Shopify گفت: بسیاری از کارکنان خود را ادامه خواهد داد کار از راه دور در سال آینده.

حرکت بالا بردن یک سوال مهم: آیا tech کارکنان ایجاد آهنگ برای قرمز متحده در سراسر مرز غربی?

چنین جنبش های توده ای را “سرعت بخشیدن به purpling یا حتی نیل کوه غرب ایالات آریزونا یوتا و آیداهو. کالیفرنیا مهاجرت طولانی رانده رشد روند در کشورهای مانند آن” در موسسه بروکینگز را علامت Muro گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. گذشته خود تحقیق نشان می دهد که تا چه حد ساحلی هاب هستند انحصار در صنعت فن آوری.

Muro دارای مقالات چاپ شده در گذشته با این استدلال که صنعت فن آوری در کالیفرنیا گسترش شکاف بین مجلل شهری بخش ها و مناطق روستایی است. (مرتبط: Facebook سابق رئیس جمهور خجالت زده بزرگ فن آوری, توییتر برای ممنوعیت نه چینی-رسانه های دولتی)

جک دورسی مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران توییتر و موسس و مدیر عامل شرکت مربع REUTERS/Mike Segar

“بیش از تمرکز در یک لیست کوتاه از ساحلی متراکم است که هزینه های رانندگی تا ایجاد سرزندگی بحران و تبدیل تکنولوژی به خود اکو مجلسی کار بر روی یک باریک برش از موضوعات. تکنولوژی را انتشار خواهد کارآفرینان اجازه می دهد تا صرفه جویی در پول” و به افراد مختلف فرصت را به “مشارکت در ایده های خود را,” او اضافه شده است.

کالیفرنیا از دست داده و حدود 190,000 ساکنان در سال 2018 که حساب برای تولد در کالیفرنیا که در آن سال و بر اساس دولت-به-دولت مهاجرت با توجه به تجزیه و تحلیل CNBC خبرنگار ویژه جین ولز انجام شده از سال 2019 آمار ایالات متحده. اعداد مشابه در سال 2017, هنگامی که در مورد 130,000 ساکنان چپ دولت به عنوان هزینه های بالا سمت چپ بسیاری از مردم با فرصت چند.

متوسط اجاره ماهانه برای یک لس آنجلس یک خوابه آپارتمان برای $2,300 در حالی که آن را بیش از $3,400 در سان فرانسیسکو با توجه به صنعت ردیاب Zumper.

در ضمن قیمت اجاره یک خوابه واحد $925 در لاس وگاس و $945 سیمرغ است. برخی از محبوب ترین مناطق برای کالیفرنیا از سال 2015 تا 2017 بودند تگزاس و آریزونا و اورگان و واشنگتن و کلرادو, ایالات خطوط ون داده ها را نشان می دهد. نوادا بالا باقی مانده مقصد کارشناسان دیگر نیز گفت.

مشترک مقصد خروجی کالیفرنیا شد, آریزونا, کلرادو, نوادا, اورگان, تگزاس و واشنگتن با توجه به ویلیام فری, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. او گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2019 که کالیفرنیا کشیده شده به این اماکن به صورت دو دلیل: واشنگتن و تگزاس و نوادا را به مالیات بر درآمد و آنها ارزان نسبت به کالیفرنیا.

این روند می تواند به افزایش به عنوان کالیفرنیا اقتصاد نرخهای پایین. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارشات در ماه مارس مجبور غیر ضروری کسب و کار به, باعث میلیون ها نفر از کالیفرنیا به فایل برای بیکاری. دموکراتیک فرماندار دولت پیش بینی است که دولت آمار 18 درصد بیکاری پس از ثبت نام 3.9% نرخ بیکاری در شروع سال 2020 است.

هنوز هم یکی کالیفرنیا از حزب دموکرات مارک است توجه داشته باشید از خوش بینی حتی به عنوان کالیفرنیا چهره چشم انداز خونریزی و حتی بیشتر ساکنان بیش از چند سال آینده.

“این یک بازی در حال تغییر پیشنهاد و من این را تحسین Facebook برای گرفتن این مرحله” دموکراتیک تشکر. Ro خناس گفت: واشنگتن پست جمعه. او پیشنهاد هزینه حدود $1 تریلیون دلار در ماه فوریه در یک طرح برای ایجاد mini tech هاب از طریق تحقیقات فدرال برای مقابله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام.

“همه آمریکایی ها بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند باید قادر به شرکت در انقلاب دیجیتال گفت:” خناس که نشان دهنده دره سیلیکون. “این را باید گرفته covid برای ما برای تحقق این کار, اما من خوشحالم که شرکت های فن آوری مانند Facebook و توییتر اجازه خواهد داد که مردم به کار از راه دور و مجبور به حرکت می کند برای یک شغل خوب و پردرآمد در tech.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im