سیک ها در اعتراض سازمان جاسوسی پاکستان ISI برای پشتیبان گیری pro-Khalistan فعالیت های

توسط PTI

دهلی نو: اعضای جامعه سیک در روز پنج شنبه برگزار شد در اعتراض به نزدیکی پاکستان کمیسیون عالی در اینجا در برابر ISI برای پشتیبان گیری pro-Khalistan فعالیت و ‘Khalistan رفراندوم 2020′, پلیس گفت:.

اعتراض به رهبری سردار Manjit سینگ GK بین المللی رئیس جمهور Jag Assara گورو Ott (Jathedar Santokh سینگ) آغاز شد و حدود 11.30 در, یک افسر ارشد پلیس گفت:.

حدود 50-60 سیک معترضان که سعی در ماه مارس نسبت به پاکستان کمیسیون عالی از نوجوانان Murti.

اما آنها متوقف شده در نزدیکی Chanakyapuri پلیس, او گفت:.

معترضین فریاد شعار علیه پاکستان در سازمان جاسوسی ISI برای ترویج pro-Khalistan فعالیت ها و حمایت از ‘Khalistan رفراندوم 2020′, یک کمپین آنلاین به تقاضای میهن جداگانه برای سیک ها.

این ‘رفراندوم 2020’ ابتکار pro-Khalistan گروه سیک ها برای عدالت (SFJ) که ممنوع شده است توسط دولت هند برای دفاع از یک میهن جداگانه برای سیک ها.

این مرکز در جولای 10, 2019, اطلاع رسانی, اعلام کرده بود SFJ به عنوان یک غیر قانونی انجمن و ممنوع کرده بود آن را برای پنج سال گفت: گروه هدف اصلی بود برای ایجاد یک “مستقل و حاکمیت کشور” در پنجاب و آن را آشکارا حمایت علت Khalistan به چالش کشیدن حاکمیت و تمامیت ارضی هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>