سیک دانشجو مجبور به حذف عمامه در طول frisking در دولت هیئت مدیره آزمون در Madhya Pradesh

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: سه دولت معلمان از جمله مرکز استاد راهنما و دستیار استاد راهنما حذف شده اند از معاینه وظیفه بیش از گفته وادار کردن یک کلاس دوازدهم سیک دانشجو برای حذف عمامه خود را قبل از ظاهر شدن در جریان MP مدیره امتحانات در دهار منطقه.

به عنوان بخشی از ضد تقلب درایو در ادامه نماینده دولت در هیئت مدیره امتحانات نگران دانشجویی بیش از حد بود frisked در حالی که ورود به سالن معاینه از Dhamnod دولت متوسطه در مدرسه دهار منطقه در روز دوشنبه. در وظیفه معلمان مجبور به حذف عكس و پس از آن او مخالف قانون و شکایت در مورد آن به مقامات منطقه است.

“در حالی که ورود به سالن معاینه کارکنان وجود دارد و از من خواست به من عمامه. من در برابر آن و حتی شکایت به مقامات اما به من گفته شد که این بخشی از چک کردن در بررسی روند تجویز شده توسط نماینده هیئت مدیره. آن را نه تنها تحقیر آمیز برای من اما با توجه به استرس تولید شده توسط آن من می توانم انجام به خوبی در این نگران امتحان” دانش آموز گفت: در شکایت به مقامات منطقه در دهار.

پس از آن یک کاوشگر دستور داده شد در این موضوع است. از آنجا که در وظیفه معاینه کارکنان یافت شده است که در درجه اول در گسل پس از سه معلمان در میان آنها نگران معاینه مرکز راهنما دستیار استاد راهنما و معلم دیگر حذف شده اند از امتحان مربوط به وظایف منطقه ای وزارت آموزش و پرورش گفته منابع جدید هند اکسپرس روز سه شنبه.

حادثه جرم جامعه سیک در Dhamnod شهر دهار منطقه بیش از حد نوشته شده به منطقه آموزش و پرورش بالا برنج و خواستار دقیقترین ممکن است برای همه کسانی که برای صدمه زدن به احساسات مذهبی از سیک دانشجویی Dhamnod سیک بدن سر Jasbir سینگ هورا گفت: در روز سه شنبه.

از همه مهمتر نگران بیش از این حادثه وزیر کمال نات تا به حال به کارگردانی دهار دولت های منطقه برای انجام یک پروب در این موضوع و اقدام علیه تمام کسانی که مجرم شناخته.

در ضمن مخالف بی جی پی ارتباط این حادثه با سال 1984 ضد سیک شورش. “این حادثه تکان دهنده از یک سیک دانش آموز خواسته می شود برای حذف عمامه خود را طی چک در آزمون مرکز در Dhamnod منطقه از دهار منطقه در معرض آن است که دشمنی با جامعه سیک بود هنوز بیش از, حتی اگر 36 سال گذشت” دولت بی جی پی رسانه convener Lokendra News توییتی در روز سه شنبه.

از همه مهمتر بی جی پی را بارها هدف قرار دادن سانتی متر کمال نات با لینک دادن نام خود را به سال 1984 ضد سیک شورش موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de