بیمار تحت محاکمه زندانیان آزاد خواهند شد فوری می گوید: شیرین مزاری

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: حقوق بشر وزیر شیرین مزاری گفت: وجود یک “نیاز فوری” به انتشار بیمار و تحت محاکمه زندانیان به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در پاکستان به ضرب گلوله به تقریبا 2,500 در روز جمعه.

تاکید بر “زندان اصلاحات” به پاکستان را به استانداردهای بین المللی حقوق بشر مزاری گفت: او تا به حال به اشتراک گذاشته وزارت, خلاصه در این موضوع با این کشور را دادستان و از او خواست به ارسال آن به دیوان عالی کشور.

“من درخواست دادستان کل برای ارسال مور حقوقی مختصر مشترک با او در اوایل امروز قبل از دادگاه عالی کیفری دادخواست شماره 299/2020 او گفت:” در توییتر.

“ما کوتاه حقوقی را فراهم می کند اطلاعات دقیق در مورد شرایط زندان و نیاز فوری به انتشار بیمار زندانیان, زندانیان با شرایط بهداشتی اساسی زندانیان به عنوان وثیقه که سقوط در ambit غیر prohibitory بند و تحت محاکمه زندانیان,” او اضافه شده است.

‘جرایم افزایش یافته است’

در اوایل این ماه CJP عدالت گلزار احمد هشدار داده بود در برابر آزادی هر زندانی بدون تشریفات قانونی در میان COVID-19 شیوع پرسیدن: “تحت چه قانون می توانند مظنون و متهم شود منتشر شده است؟”

“پلیس در حال حاضر مشغول coronavirus اضطراری است. چگونه می تواند ما اجازه مجرمان بود در جاده ها هست ؟ ” او پرسید: این ادعا که از زمان سند بالا دادگاه با صدور قرار وثیقه برای زندانی “جرایم افزایش یافته است”.

با وجود دادستان عمومی احتیاط به دادگاه بیش از coronavirus در زندان قضات حفظ مشخصات خود را.

بالا دستور دادگاه به حالت تعلیق ‘قانون است که در حال حاضر’

“Coronavirus نمی خواهد برود با تخلیه زندان. این قانون در حال حاضر برای مراقبت از زندانیان” عدالت قاضی Faez Isa بود اظهار داشت در حالی که عدالت سجاد علی شاه اشاره کرده بود که این قانون گفت: زندانیان تحت تاثیر COVID-19 نگهداری باید تحت قرنطینه.

در آن زمان دادگاه عالی کانون (SCBA) رئیس جمهور مرتد-e-حسن بود که به نمایندگی از کسانی که حمایت کرده اند تصمیم به آزادی زندانیان گفته بود دادگاه که 90 نوزادان تازه متولد شده نیز در زندان با مادران خود.

دادگاه بالا تا به حال در مارس 30 به حالت تعلیق در دستور بالا تمام دادگاه های مربوط به آزادی تحت محاکمه زندانیان میان شیوع کروناویروس. آن را نیز به حالت تعلیق اجرای دادگاه عالی اسلام آباد را (IHC) سفارشات در این زمینه است.

اواخر ماه گذشته منابع در وزارت کشور گفته بود Geo.tv که دولت پنجاب تا به حال تصمیم به اجازه رفتن تقریبا 20,000 آن 46,000 زندانیان میان مداوم COVID-19 coronavirus بحران به عنوان زندان در پاکستان باقی می ماند به سر می برند.

وثیقه درخواست نیز برای پرونده های زندانیان زندان برای جرائم و همچنین افراد مسن و یا جنایتکاران بیش از 60 سال سن, منابع گفته بود. بیشتر کسانی که با احکام اعم از هفت سال به 25 شدند و مصمم بودن در یک مورد به مورد و بر اساس.

علاوه بر این با قرار وثیقه درخواست ارسال شده بود برای زندانیان تحت محاکمه کمتر جرائم جدی.

‘تیک تاک بمب ساعتی’

مشابه اقدامات صورت گرفته در سراسر جهان است.

افغانستان در 26 مارس اعلام کرد نزدیک به 10000 زندانی — بیشتر زنان, نوجوانان و افراد بیمار — در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان تعدادی از محلی موارد رز و ده ها هزار افغان در بازگشت از همسایه ایران یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

افغانستان دادستان کل فرید حمیدی گفته بود رئیس جمهور اشرف غنی فرمان کارگردانی شد و در زنان جوان مجرم انتقادی-بیمار بیماران و زندانیان سالخورده بیش از 55. “این حکم است نه برای کسانی که مرتکب جنایت علیه ملی و امنیت بین المللی” او هشدار داد.

به طور جداگانه در مارس 17, آمریکا, دفاع وکلا تا به حال در مقایسه با زندان های شلوغ به “تیک تاک بمب ساعتی” و خواست اجرای قانون مقامات به انتشار بیشتر متهمان با قید وثیقه آزاد شد به عنوان آنها در انتظار محاکمه — یک روش است که قبلا تصویب شده توسط سان فرانسیسکو و شیکاگو.

“غایب شرایط فوق العاده یعنی مواردی که شامل یک تهدید قریب الوقوع از خشونت نیست پیشبرد امنیت عمومی برای اضافه کردن بیشتر مردم به ما به زندان های محلی,” فدرال مدافعان نیویورک دیوید پاتون گفته بود در نامه ای به فدرال قضات و دادستان ها در منهتن و بروکلین.

“من واقعا معتقدم که زندان در حال تیک تاک بمب زمان” پاتون گفته بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>