Sean Hannity ابراز سرخوردگی خود را با سابق کارولینای جنوبی جمهوری خواه در کنگره Trey Gowdy بیش از اینکه آیا یا نه آن در FISA سوء استفاده را از زمان زندان.

Gowdy پیوست Hannity برای یک بخش از فاکس نیوز نشان می دهد و گفت که در حالی که به اعتقاد او کسانی که مسئول سوء استفاده از دادگاه FISA در نهایت امر باید پاسخگو او مطمئن بود که آنها همه را به زندان برود. (مرتبط: Trey Gowdy است کلمات خشن برای Comey McCabe: ‘اگر من دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من می خواهم فکر می کنم FBI بود به من بیش از حد’)

تماشا کنید:

Hannity خواسته Gowdy که آیا او تا به حال هیچ شکی نیست که سوء استفاده از دادگاه FISA — با تکیه بر هرگونه منابع به منظور امن حکم برای جاسوسی بر روی همکاران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — پیش برنامه ریزی شده بود.

“نه” Gowdy تایید کرد. “به همین دلیل است که Devin و من نوشت: دادگاه FISA 18 ماه پیش آورده و این به توجه خود را. و آدام شیف و همه دوستان ما در این سی رسانه ها گفت: “نگاهی به آن دیوانه خانه خواهان.’ من شده اند با این 18 ماه شان. 18 ماه.”

“به دنبال تندرست حقوقی توپ باید کنیم؟” Hannity پرسید.

Gowdy راننده سرشونو تکون دادن اما اعتراض “من می توانم قرار دادن مردم در زندان تا شده است وجود دارد یک محاکمه با حضور هیئت منصفه. من نه سیمی به قرار دادن مردم در زندان است.”

Hannity تکرار ارزیابی خود را از وضعیت و اشاره کرد که استیل پرونده استفاده شده بود بارها و بارها با وجود این واقعیت است که آن را به حال شده است بی اعتبار و میپرسند: “آیا شما می بینید یک خطر اگر ما نمی پیگرد قانونی افرادی که با انجام آن؟”

“من یک خطر هر زمان ما یک سیستم عدالت است که به عنوان درمان افراد متفاوت” Gowdy در پاسخ توضیح داد که حتی بدون خارجی, دادستان, دادگاه FISA می تواند mete خود مجازات برای عوامل که مورد آزار قرار گرفته سیستم.

“آیا شما اعتماد به نفس است که افرادی که این کار را به این کشور پاسخگو خواهد بود?” Hannity پرسید. “این آخرین سوال من.”

“بله. بسته به اینکه چگونه تعریف کنیم مسئوليت” Gowdy پاسخ داد. “همه رفتن به زندان است ؟ هیچ. ممکن است که هیچ کس می رود به زندان است. اما مردم آمریکا باید یک راه منحصر به فرد —”

“پاره اساسی! تکه تکه آن را” Hannity انداخت تا دست خود را در نا امیدی. “اگر آنها نمی رفتن به زندان برای که شما می توانید جاسوسی بر روی یک نامزد ریاست جمهوری و —”

“که همان قانون اساسی به شما می دهد یک هیئت منصفه محاکمه” Gowdy یادآوری Hannity. “شما رو به یک محاکمه با حضور هیئت منصفه.”

“من آن را باور. شواهدی وجود دارد بازرس کل تایید آن است. ما در حال حاضر می دانم آن همه اتفاق افتاده است. ما می دانیم که آن همه اتفاق افتاده است” Hannity اصرار داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو