جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. تیم اسکات گفت که موسوم به کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) در مرکز شهر سیاتل باید “ارسال لرز پایین ستون فقرات هر آمریکایی.”

اسکات همچنین با انتقاد از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش که پدید آمده از اعتراضات را برانگیخت از مرگ جورج فلوید به عنوان “احمق ترین ایده من شنیده ام در یک زمان بسیار طولانی” در طول یک شنبه صبح ظاهر در فاکس نیوز’ “Cavuto زندگی می کنند.”

تماشا کنید:

“سیاتل, واشنگتن, باید ارسال لرز پایین ستون فقرات از هر آمریکایی” اسکات گفت: در پاسخ به ایسنا لنگر نیل Cavuto سوال در مورد CHAZ. “ما یک ملت و رک و پوست کنده در هر نقطه در هر زمان که مردم فکر می کنم که آنها می تواند خود را مستقل منطقه است— ریشه در تضاد کامل است که ما به عنوان یک کشور است. است که به پایان رسیده زودتر از بعد بدون هر گونه سوال.”

در حال حرکت به مفهوم defunding پلیس اسکات سعی کردم و شکست خورده به دنبال “برای کلمه” برای توصیف آن است.

“مفهوم defunding پلیس است که آن را مترادف به ارائه دسترسی بیشتر به مجرمان به آسیب پذیر ترین افراد در کشور,” او گفت:. “این یکی از اشتباهترین — من به دنبال یک کلمه خوب, اما من می توانم پیدا کردن یکی از اشتباهترین ایده من شنیده ام در یک زمان بسیار طولانی است defunding پلیس است.”

کارولینای جنوبی, سناتور گفت: هدف باید یک “شخصیت محور بخش” به دلیل از بین بردن پلیس به معنی “که آسیب پذیر ترین مردم تبدیل به آسیب پذیر تر است.” (مربوط به: ‘جهان بزرگترین تجربه یادگیری’: Dilbert خالق اسکات آدامز توضیح می دهد که چرا CHAZ ‘الهام’ او)

“بنابراین در حالی که ما باید برای بهبود نتیجه از بین بردن پلیس نمی خواهد بهبود نتیجه آن را قرار داده و ملت ما در معرض خطر” اسکات توضیح داد: پس از مربوط برخی موارد در زندگی خود را که در آن پلیس باید به کمک آمده است. “اگر دوست دارید سفارش اگر شما مانند توانایی زندگی خود را زندگی می کند و در آینده ما نیاز به پلیس. ما فقط نیاز به مطمئن شوید که این روابط بهبود یافته است که در حال تقویت را حذف نمی کند. که فقط مطلق اشتباه جهت اگر من از یکی شنیده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو