کوتاه تر و راحت و کمتر گران مسیر به کایلاش Mansarovar افتتاح

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: خبر خوب برای کایلاش Mansarovar زائران در روز جمعه به عنوان یک جاده جدید افتتاح شد که سفر راحت تر و ارزان تر برای بازدید از این مکان مقدس از لرد شیوا است که در واقع در تبت منطقه خودمختار تحت چین است.

وزیر دفاع Rajnath Singh افتتاح جاده لینک به کایلاش Mansarovar از طریق ویدئو کنفرانس. “جاده های مرزی سازمان متصل کایلاش Mansarovar مسیر به چین مرز. در حالی که مبارزه با Covid-19 گیر فرض در Uttarakhand است متصل کایلاش Mansarovar مسیر به Lipulekh عبور در ارتفاع 17,060 ft; بنابراین ارائه اتصال به روستاهای مرزی و نیروهای امنیتی” سینگ توییتی.

این مسیر اما چندروزه با توجه به ارتفاع آن و زمین است. با جاده جدید نور وسیله نقلیه می تواند طبقه تا 75 کیلومتر (5 متر از مرز) و پنج روز بازحمت حرکت کردن خواهد بود به کاهش دو روز از سفر به جاده در نتیجه صرفه جویی در شش روز به و وپیش سفر.

همچنین به غیر از صرفه جویی در زمان وجود خواهد داشت چند مزیت است. مسیر جدید کوتاه ترین است تنها یک پنجم از فاصله جاده سفر نسبت به مسیرهای دیگر. اکثر فاصله در مسیر جدید نیز در سمتی.

هیچ سفر هوایی درگیر و مسیر کامل درگیر در وسایل نقلیه به جز 5 متر فضا در چین جانبی در سراسر Lipulekh منتقل می کند. با وجود نیاز هم هوایی حتی افراد مسن نیز می توانید انجام yatra در حال حاضر و در صورت هر گونه فاجعه طبیعی در طول Yatra گزینه برای تخلیه توسط هلیکوپتر در دسترس است.

مسیر جدید شامل سفر توسط جاده به Pithoragarh (490 کیلومتر از دهلی نو) و بعد از آن 130 کیلومتر از جاده سفر و 79 متر یا پنج روز از پا بازحمت حرکت کردن از Ghatiabgarh به Lipulekh تصویب در مرز با چین است. در سراسر مرز بین المللی وجود دارد بیشتر بازحمت حرکت کردن از 5 متر در طرف چین پس از یک سفر جاده ای از 97 متر و 43 متر از پا parikrama.

در حال حاضر وجود دارد دو راه موجود برای انجام کایلاش Mansarovar Yatra. یکی از طریق هند و دیگر از طریق کاتماندو. این سیکیم مسیر شامل گرفتن یک پرواز به Bagdogra (1115 متر فرم دهلی نو) و بعد از آن 1665 متر از جاده سفر و 43 متر از parikrama ، از 1665 متر تنها 175 متر سفر در هند.

مسیر دیگر شامل گرفتن یک پرواز به کاتماندو (1150 کیلومتر از دهلی نو) و پس از آن ترکیبی از دو پرواز با سفر به جاده (1940 متر) و یا دو پرواز و یک هلیکوپتر یورش (755 متر) و یا مجموع جاده سفر از نپال (840 متر). فاصله مانع 43 متر پا به Parikarma در چین است.

کایلاش Parbat واقع شده است در مجاورت Mansarovar دریاچه است که کمتر از 100 متر از Uttarakhand مرز. کوه کایلاش در نظر گرفته شده است مقدس در چهار ادیان: آیین هندو و بودایی و جین و بن.

برای هندوها کوه کایلاش است که به طور سنتی به رسمیت شناخته شده به عنوان منزلگاه خدا شیوا و آن را در نظر گرفته است مقدس مرکز سیاره و جلوه ای از بهشت است. آب مقدس از دریاچه Mansarovar است گفت: به قدرت دور از شستن گناهان ما نتیجه آن را اعتقاد بر این است که طواف کوه کایلاش می توانید پاک کردن نادرست.

مرز جاده های سازمان انجام کایلاش Mansarovar جاده فعالیت های ساخت و ساز حتی در حالی که کشور تحت مستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این فرض به دنبال تمام پروتکل.

جاده جدید ترازی است که در طول کالی رودخانه است که مرز بین هند و نپال. نقطه پایان از جاده است که در Lipulekh عبور با چین است که در نزدیکی tri-اتصال از هند و چین و نپال.

در این بخش ویژه نیروی کار (STF) Hirak از فرض است که ساخت و نگهداری جاده ها جلوتر از Pithoragarh است که 490 کیلومتر از دهلی نو است. جاده از Pitharogarh به Tawaghat است 107.6 متر بلند موجود دو خط جاده ها که تحت تعمیر و نگهداری با تشکر.

از Tawaghat به Ghatiabgarh کشش است 19.5 متر و موجود جاده خط واحد در حال توسعه به دو خط راه برو. ساخت و ساز انتظار می رود که تا پایان ماه مارس سال 2021. جاده از Ghatiabgarh به Lipulekh 80 کیلومتر جاده جدید (سبز) در حال ساخت توسط BRO با یک مهلت دسامبر 2022.

این جاده به تصویب رسید در سال 2005 در هزینه Rs 80.76 کرور و تجدید نظر شده بود در سال 2018 با یک تجدید نظر در هزینه Rs 439.40 کرور است و انتظار می رود برای تکمیل دسامبر 2022.

با توجه به ارتفاع بالا زمین های شیب دار کوه داشتن hard rock محتوای دماهای محدود کار فصل های متعدد فلش سیل و ابر انفجار و همچنین مکرر لغزش; پیشرفت کند بود. كاركرد تجهیزات برای ایجاد چند امتیاز حمله نیز یک چالش است.

سرعت انجام کار برداشت در دو سال گذشته با توجه به مزیت از تجهیزات ساخت و ساز (90 تجهيزات مستقر شدند در جاده ها) و همچنین افزایش نقاط حمله به چهارده (از اوایل سه). حمله جدید نقاط ساخته شد سنگ فرش جنگل خطوط و fording از طریق کالی رودخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im