فروشگاه ها تا 8 بعد از ظهر باز می شود: سند آسانسور COVID-19 محدودیت قفل

مردم در یک بازار در کراچی مغازه. — AFP/Files

در حالی که بلند کردن محدودیت های کوروناویروس در استان، سند روز دوشنبه صادر یک لیست از دستورالعمل ها برای موسسات مختلف به دنبال یک بار آنها دوباره باز به مردم و همچنین اقدامات احتیاطی برای همه.

این حرکت پس از آن صورت می گرفت که دولت فدرال تصمیم گرفته بود تا قفل کردن ویروس کوروناویروس را به تدریج، در نور کاهش عفونت ها، بلند کند.

در اطلاعيه ای که روز دوشنبه از طرف وزارت کشور دولت سند در پی تصميمات مرکز فرماندهی و عمليات ملی و کميته هماهنگی ملی (NCC) صادر شد، مقامات استان هشدار داده اند که “اين بيماری هنوز شيوع دارد و در صورت احتياط کافی، احتمال افزايش آن وجود دارد”.

چه باز و چه هنوز بسته است

در اطلاع رسانی، باشگاه های ورزشی و امکانات و سالن های ورزشی ممکن است برای ورزش های غیر تماسی باز باشد، در حالی که مسابقات داخل و خارج از منزل ممکن است برگزار شود اما بدون تماشاگر. روش های عملیاتی استاندارد مرتبط با کوروناویروس (SOPs) باید به شدت دنبال شود.

هتل ها، رستوران ها، و کافه ها، از جمله takeaway و تحویل خانه، و همچنین خدمات پذیرایی خانگی نیز در تاریخ 10 اوت 2020 باز خواهد شد. به همین صورت برای پارک ها و زمین ها، سالن های زیبایی و آبگرم، سینماها و تئاترها، تجمعات در حرم ها (با توجه به مجوز و مجوز)، هتل های گردشگری و توریستی، و حمل و نقل عمومی نیز همین طور است.

روش های عملیاتی استاندارد مرتبط با کوروناویروس (SOPs) باید به شدت دنبال شود.

باشگاه های اجتماعی، با SOP ها به عنوان قابل اجرا به فعالیت های مجاز مربوطه، همچنین ممکن است باز است.

با این حال، موسسات آموزشی و آموزشی، تالارهای ازدواج، و مراکز تجاری و نمایشگاهی در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ اجازه بازشدن خواهند داشت.

بخش و معاون کمیسیون، عملکرد دولت خود را مجاز، و سران سازمان های اجرای قانون جلسات اجباری “با انجمن نماینده / صاحبان کسب و کار و ‘Gaddi-Nasheen’ / ‘Mutawali’ از زیارتگاه های مدیریت شده توسط افراد خصوصی برای اطمینان حاصل شود که این فعالیت ها با تمرکز به دلیل در SOPs باز می شود”.

روزهای کاری و زمان بندی

همه کسب و کار و موسسات ممکن است شش روز در هفته (با یک روز خاموش) به جز داروخانه ها و خدمات ضروری باز است. زمان بندی آنها از ساعت 6 صبح تا 8 شب تعیین شده بود، به جز شنبه که ممکن است تا ساعت 9 شب باز باقی بماند.

رستوران و کافه ممکن است در تمام روزهای هفته باز. با این حال ، توصیه شد که این ممکن است به شدت در خط با SOPs و شرایط زیر انجام می شود.

در این خواهد بود باز از صبح تا 10: 00، با آخرین سفارش و یا مشتری به حداکثر تا 9:00 مجاز است. در شنبه ها، اما، زمان برای شام در از صبح تا 11:00 تعیین شده بود، با آخرین سفارش یا مشتری حداکثر تا 10 بعد از ظهر مجاز است.

غذا تا ساعت 10 صبح تا 10 شب، یکشنبه تا جمعه باز می شود. در روز شنبه ها، اما، زمان بسته شدن برای ساعت 11 شب تعیین شده بود.

تحویل خانه از صبح تا نیمه شب (12 صبح) باز خواهد بود.

از این رو دولت سند تاکید کرد که «بیماری کاهش یافته اما هنوز تمام نشده است» و «هر بی توجهی احتمالاً باعث افزایش گسترش می شود». پیشگیری تنها اقدام علیه بیماری بود تا زمانی که یک درمان یا واکسن در دسترس قرار گرفت، هشدار داد.

دولت اضافه کرد که هرگونه تخلف به این معنی است که هرگونه تخلف به معنی پاسخگویی به کسانی است که مسئول هستند.

• دستورالعمل برای تمام کسب و کار ها و موسسات به شرح زیر بود:

 • اجتناب از همه جا با پتانسیل از دوجونگی و، که در آن کاملا ضروری برای حضور، به شدت مشاهده پوشیدن ماسک صورت، بهداشت دست و پروتکل های دوری اجتماعی
 • پوشیدن ماسک صورت هر زمان که بیرون آمدن به هر مکان عمومی الزامی است. (ماسک را می توان در مکان های مجاز غذا خوردن برای مدت زمان وعده های غذایی و قرار دادن در پشت دوباره اولین)
 • حفظ فاصله بیش از 3 فوت بین افراد (مشتریان / کارکنان / بازدید کنندگان) در تمام زمان ها
 • شستشوی مکرر دست یا استفاده از دست مناسب توسط مشتریان / بازدید کنندگان / کارکنان
 • نمایش کارکنان / بازدید کنندگان / مشتریان با اسلحه حرارتی
 • مالک / مدیر / مسئول نگرانی کسب و کار / تسهیلات باید مسئول اطمینان از ارائه تمام امکانات مورد نیاز / اقدامات ، ماسک ، امکانات شستشوی دست و بهداشتی دست
 • کارکنان / ارائه دهندگان خدمات به COVID در ابتدا آزمایش و سپس به طور منظم به صورت روزانه نمایش داده
 • ورود / خدمات به علامتی (تب، سرفه یا آنفلوآنزا مانند علائم) است که به انکار
 • مشتریان / بازدید کنندگان به محروم می شود ورود / خدمات که ماسک صورت پوشیدن نیست
 • از آنجا که بسیاری از این فعالیت ها شامل جمع آوری بسیاری از افراد در هر نقطه از زمان، recourse به آنلاین / تعامل تلفنی می شود تا آنجا که ممکن است استفاده می شود
 • رزرو کردن / قرار ملاقات برای جلوگیری از عجله استفاده می شود
 • queuing با علامت در تخته کف و جهت / نشانه ها به با جداگانه / زمان ورود و خروج از کارکنان / مشتریان / بازدید کنندگان مستقر می شود.
 • در جایی که آرایش صندلی درگیر آن است که اطمینان حاصل شود که صندلی در فاصله بیش از سه فوت بین اشغال است. هر جا که صندلی های ثابت نصب شده اند، علامت گذاری روشن، قرار دادن اشیاء مناسب برای نشان دادن در دسترس نبودن آن باید تضمین شود
 • تمام فضاهای بسته باید تعداد محدودی از افراد مجاز در داخل داشته باشند، تحت پروتکل COVID برای دور شدن (یعنی ظرفیت محاسبه شده در حالی که اطمینان حاصل شود که اشغال گر آن فضا حفظ فاصله بیش از سه فوت بین آنها تمام وقت) که می آید به حدود 1/3rd ظرفیت عادی باید به طور برجسته در ورودی نمایش داده می شود و هیچ فرد اضافی اجازه داخل در هر هزینه. (کسب و کار / نگرانی / حرم با فضا / سالن / اتاق برای نمایش هر دو “ظرفیت عادی = ‘abc’ و ظرفیت تحت COVID -19 وضعیت = ‘xyz'”)
 • هیچ پردازش / تجمع مجاز است که مجوز داده نشده و یا اجازه در پیش، از جمله مذهبی و همچنین روز ملی مانند 14th اوت و غیره تجمع / پردازش / تجمعات. به طور مشابه ‘Urs’ فعالیت های مربوط به در حرم خواهد شد به انجام مراسم ضروری با تعداد محدودی از افراد / دولت محدود می شود. محدودیت در عمومی به عنوان قابل اجرا به فضاهای بسته برای تعداد محدودی از افراد مجاز باید باقی می ماند قابل اجرا در طول ‘Urs’ روز در حرم / ‘محل ”mazar’ و هیچ فعالیت اضافی مانند ‘نشان می دهد’ / رویدادها و یا بازار خواهد شد او برگزار / تاسیس
 • هر جا که هر مکان / سطح / آیتم / آرتیفست / شی / چیز لمس شده است و یا مورد استفاده توسط هر فرد همان مورد نیاز است به درستی پاک پاک / ضد عفونی با محلول کلر / ضدعفونی کننده مناسب پس از هر استفاده. کارکنان اختصاصی باید برای اطمینان از این موضوع، به این موضوع اختصاص داده شود. اگر نمی توان پس از هر تماس / قرار گرفتن در معرض چنین بخشی از تسهیلات / بخش / تجهیزات / محل برای عموم مردم با قرار دادن مانع مناسب / پوشش بسته
 • کارکنان باید قبل از حضور در هر بازدید کننده / مشتری، دست ها را به طور مکرر و به درستی شستشو دهند
 • وجود دارد باید نمایش SOPs توسط نگرانی در ورودی برای مشتریان / بازرسان اتخاذ شده وجود دارد
 • همچنین باید از طریق بنر ها / دستورالعمل های برجسته سازی پانافلکس / جهت برای کارکنان و مشتریان به دنبال / اتخاذ وجود دارد
 • چک تعجب / بازرسی خواهد شد با تست COVID تصادفی کارکنان / ارائه دهندگان خدمات انجام

بخش خانه سند تکرار کرد که پایبندی شدیدتر به SOPs بیش از هر زمان دیگر لازم بود تا این بیماری را مهار کند چرا که فعالیت ها و کسب و کارهای بیشتری اجازه بازکردن دوباره دارند.

بخش هشدار داد که هر که نقض دستورات فوق الذکر بود مسئول عمل مطابق با قانون به عنوان در بخش 4 از سند اپیدمی کنترل بیماری قانون 2014. کسب و کارهایی که SOPs را نقض می کنند، اجازه شان را لغو می کنند و تأسیس شان بسته می شود.

یک تیم بازرسی ویژه شامل افسران و نمایندگان اداره ناحیه و ادارات مربوطه، در کنار پرسنل سازمان های اجرای قانون ممکن است هر کسب و کار یا تأسیسی را در هر زمان بررسی کند تا ببیند که آیا SOPs به آن پایبند بوده یا نه.

دستور ها قرار بود فوراً اجرا شود و تا ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ ادامه پیدا کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>