مراکز خرید در صنعت خودرو به بازگشایی در پنجاب از دوشنبه: فیاض Chohan


پنجاب اطلاعات وزیر فیاض-ul-حسن Chohan گفته است که به عنوان بخشی از لغو مستند در مرحله استانی دولت را بازگشایی مراکز خرید و اجازه می دهد که صنعت خودرو برای از سرگیری عملیات از دوشنبه.

وزیر بیانیه آمد و به عنوان پنجاب ثبت بیش از 14,000 موارد coronavirus و بیش از 240 مرگ و میر.

Chohan گفت که وضعیت کلی در سراسر استان رضایت بخش است پس از به دولت اجازه داده مردم را به رفتن در مورد کسب و کار روزانه در حالی که اطمینان از اجرای دستورالعمل های عملیاتی استاندارد.

وزیر گفت که این تصمیم برای هر دو سهولت و یا سطح شیب دار بالا مستند محدودیت های گرفته خواهد شد و با در نظر داشتن پاسخ های عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت که مردم می توانند انجام فعالیت های روزانه در حالی که مطمئن شوید که آنها در حال دنبال کردن دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در محل قرار داده شده توسط دولت.

پنجاب وزیر ابراز امیدواری کرد که نمی خواهد استفاده ناروا از سهولت در محدودیت و عمل مسئولانه است.

او گفت: صنعت حمل و نقل نیز مجاز به رزومه اینتر-شهرستان سفر از قبل توافق دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

اوایل امروز وزیر پنجاب عثمان Buzdar خواست شهروندان به دنبال دستورالعمل های عملیاتی استاندارد گذاشته شده توسط دولت به منظور باقی می ماند امن از coronavirus.

یک روز پیش از دولت پنجاب تصمیم گرفته بود در اصل اجازه می دهد تا حمل و نقل عمومی به سر.

پنجاب نهایی این دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در دیدار با انجمن حمل و نقل با دومی نماینده موافقت خود را برای کاهش نرخ را در بازگشت از یک شیب تند کاهش قیمت نفت خام.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im