تیرانداز باز آتش در شیکاگو عزاداران به حضور آنها در تشییع جنازه یکی دیگر از تیراندازی قربانی

حداقل یک تیرانداز باز آتش در شیکاگو funeral home شنبه به جمع عزاداران به پرداخت جهات به تیراندازی یکی دیگر قربانی.

تیراندازی رخ داده در نزدیکی یک کفن در شیکاگو Auburn گرشام جامعه ظاهر شده و به “نوعی از برنامه ریزی کمین” با توجه به یک گزارش از CBS. (مرتبط: Kayleigh McEnany: لری Lightfoot و بیل د Blasio اند ‘از دست داده و کنترل خود را از شهرستانها)

محلی CBS خبرنگار چارلی De Mar صحبت با شاهدان در صحنه اشاره کرد که مراسم تشییع جنازه بود برای یک قربانی دیگر قتل. “خطاب به زنی که خون در شلوار جین. او نمی دانند که خون در آن بود” De Mar توییتی.

منابع پلیس در صحنه گفت: De Mar که قربانیان شماره در “دو رقمی” و است که به عنوان بسیاری از نه نفر بودند در شرایط بحرانی در نزدیکی بیمارستان. یک نفر از علاقه بود و بنا به گزارش ها در بازداشت است.

بعد گزارش ها حاکی از آن است که حداقل 14 نفر شده است, شات — همه بزرگسالان — و بیشتر به حال هر دو راه می رفت و یا حمل و نقل شده و به بيمارستان منطقه.

شیکاگو یکی از شهرهای مختلف که دیده می شود یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز باعث جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اقدام اگر شهرداران قادر به شهرستانها خود را تحت کنترل است. دموکراتیک شهردار لری Lightfoot بارها خودداری کردند در ایده و گفت که او را به مبارزه در برابر هر گونه تلاش برای مداخله فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de