‘ساقه آنها را مرده’: رییس جمهور فیلیپین Duterte می گوید پلیس برای کشتن کسانی که سرپیچی مستند سفارشات

رئیس جمهور رودریگو Duterte شهروندان هشدار داد از فیلیپین که اگر آنها سرپیچی مستند سفارشات تصویب رسید با توجه به کروناویروس همه گیر پلیس شلیک خواهد شد آنها را مرده, ایسنا گزارش, پنج شنبه.

“من دریغ خواهد شد. من دستورات را به پلیس و نظامی و همچنین ایجاد کرد مقامات در صورت وجود هر گونه مشکل و یا موارد وجود دارد که در آن خشونت و زندگی خود را در خطر هستند ساقه آنها را مرده” او گفت: در یک مخلوط فیلیپینی و انگلیسی در آدرس تلویزیونی شنبه شب رادیو فردا گزارش داد. “نمی ارعاب دولت است. آیا چالش دولت است. شما از دست خواهد داد.”

پیام خود را به شرح زیر اعتراضات توسط مردم در مانیل های فقیرنشین که در زمان به خیابان چهار شنبه ادعا آنها تا به حال دریافت بستههای مواد غذایی پس از این مستند آغاز شد و دو هفته پیش و که وجود دارد کمبود منابع. دولت محلی رد این ادعا. پس از برخورد با معترضان, 20 افرادی که حاضر به رفتن به خانه دستگیر شدند. (مرتبط: نیروی دریایی آتش سوزی در هواپیمای حامل فرمانده که التماس برای کمک به بیش از Coronavirus موارد)

“من نمی خواهد دریغ سربازان من به شما شلیک” Duterte گفت: در پیام. “من نمی خواهد درنگ به سفارش پلیس برای دستگیری و بازداشت شما. در حال حاضر اگر شما در حال بازداشت من را ترک خواهد کرد آن را تا به شما برای پیدا کردن غذا است.”

Policemen wearing face shields man a quarantine checkpoint on April 2, 2020 in Marikina, Metro Manila, Philippines. (Photo by Ezra Acayan/Getty Images)

پلیس با پوشیدن چهره سپر یک مرد قرنطینه و بازرسی در 2 آوریل سال 2020 در Marikina مترو مانیلا پایتخت جزایر فیلیپین, فیلیپین. (عکس توسط عزرا Acayan/گتی ایماژ)

ملی فیلیپین رئیس پلیس مورچه گمبا در راه برگشت به این اظهارات گفت: رئیس جمهور Duterte شده است هذلولی. “احتمالا رئیس جمهور فقط overemphasized در اجرای قانون در این زمان بحران گفت: با توجه به رادیو فردا گفت که ماموران درک است که رئیس جمهور نمی شد در واقع آموزش آنها را به ساقه و کشتن کسانی که سرپیچی از دستورات است.

مشخصه Duterte ریاست جمهوری شده است تهاجمی خود را سرکوب فروشندگان مواد مخدر و کاربران. او خواست شهروندان و پلیس برای انجام فوق العاده قضایی قتل مشکوک فروشندگان مواد مخدر و کاربران و هزاران نفر در مبارزه است. او گفت که او خواهد بود “مبارک به کشتار آنها” بی بی سی گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>