شیو سنا میاد BJP را Devendra Fadnavis برای انجام “کار خوب” به عنوان رهبر مخالفان در ماهاراشترا

توسط PTI

بمبئی: شیو سنا در روز شنبه ستایش BJP رهبر سابق ماهاراشترا وزیر Devendra Fadnavis و گفت که او شده است به طور موثر انجام نقش خود به عنوان یک رهبر مخالفان.

حزب حاکم همچنین گفت که به عنوان Fadnavis ابراز رضایت بر بهداشت عمومی و ماشین آلات در دولت در مبارزه با COVID-19 آن افزایش روحیه دولت و coronavirus بیماران.

“رهبر مخالفان Devendra Fadnavis است که بسیار جوان و پویا به عنوان او در زمانی که او وزیر امور خارجه. بیانیه اخیر خود تا رسیدن به نور است که در آن او گفت که یک حزب همکار که اگر آزمون coronavirus مثبت او باید بستری در یک بیمارستان دولتی برای درمان” به سنا گفت: در سرمقاله خود در حزب منادی ‘Saamana’.

همچنین به عنوان خوانده شده| BJP به دنبال تخریب کنگره شين Sachin خلبان نباید فرار مانند یک ماوس: شیو سنا

“اگر چه Fadnavis باید ستود این بیانیه او در حال trolled که درست نیست. ما بارها و بارها گفت که او انجام شده است یک کار خوب به عنوان یک رهبر اپوزیسیون” آن را گفت.

سرمقاله گفت که Fadnavis شده است سفر دولت به نظارت بر COVID-19 کار امداد و امکانات بهداشتی و ابراز رضایت بیش از کار انجام شده توسط دولت در برابر coronavirus.

“بیانیه خود که او باید بستری در یک بیمارستان دولتی را نمی توان به نام یک شیرین کاری. او ابراز اطمینان کرد که دولت در بهداشت و ماشین آلات را امن نگه داشتن او اگر چیزی اتفاق می افتد به او را. “این اعتماد به نفس است که یک روحیه-booster برای دولت و COVID-19 بيمار در دولت و او را باید ستود که” Uddhav Thackeray رهبری حزب گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>