شیرین مزاری با تشکر مولانا طارق جمیل برای عذرخواهی به کسی سهوا صدمه’


وزیر حقوق بشر شیرین مزاری در یکشنبه تشکر مولانا طارق جمیل پس از او گفت که او صمیمانه عذر خواهی برای سخنان که ممکن است سهوا به افراد صدمه دیده.

او عذرخواهی می آید پنج روز پس از یک تلویزیون ظاهر در اخبار جغرافیاییاست که باعث داد و بیداد در کشور است.

مولانا دعوت شده بود به می گویند نماز در پایان Ehsaas Telethon برگزار می شود به جمع آوری بودجه برای coronavirus صندوق امداد. قبل از نماز خود را آغاز کرد او در طول در مورد این بیماری همه گیر و چگونه در میان چیزهای دیگر مانند رواج تقلب و دروغ در جامعه — به خصوص توسط رسانه ها — این بود که سرزنش در “بی شرم اقدامات” زنان است.

در عذرخواهی خود را امروز جمیل گفت: “هدف من این بود که به یاد همه ما را به تمرکز بر روی معنوی و به دور از خواسته های ما و مادی.”

“من اعتراف که من تدریس در طول سال است که وجود دارد هیچ بهانه ای برای ساخت هر مضر نظرات در مورد هر کسی و یا هر احساس ناراحت کننده” او ادامه داد.

مولانا در ادامه به “صمیمانه عذر خواهی به هر کسی که ممکن است [باید] است سهوا صدمه دیده است”.

مزاری اشاره کرد و با قدردانی روشن ارائه شده توسط Jamil. “شما باید بسیاری از پیروان و این را به ارسال یک پیام روشن به هر کسی که به دنبال به اشتباه تفسیر کلمات خود را به هدف قرار دادن زنان,” او گفت:.

ارائه عذرخواهی خود را به جمیل او گفت که او در اوایل توییت “اشاره نمی کند شما” و این که او “می خواهم به عذر خواهی اگر ناشی از آن را به شما صدمه دیده است”.

در حالی که در واکنش به جمیل را زودتر نظرات مزاری — اگر چه تا به حال نه نام جمیل به صراحت — گفته بود که “هر کسی تحت هر پوشش و حتی نشان می دهد” که این بیماری همه گیر است چیزی برای انجام با زنان پانسمان نشان دهنده “جهل” و “زن ستیز”طرز فکر.

“ما نمی خواهد قبول کند که هدف قرار دادن زنان به بهانه چنین اتهامات مضحک,” او اضافه شده بود.

یک روز پس از telethon مولانا جمیل بود عذر خواهی کرد خود را برای هدف قرار دادن رسانه های خانه به عنوان “دروغگو”. در آن زمان هیچ عذرخواهی نسبت به زنان ارائه شده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im