شیرین مزاری طول می کشد محجبه حفاری در Maulana Tariq Jameel برای ‘زن ستیز’ نادان سخنان

وزیر حقوق بشر شیرین مزاری (L) و Maulana Tariq Jameel (R). اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: “Misogynistic” و نادان نظرات سرزنش زنان و جوانان به صورت مداوم coronavirus بحران شد “کاملا غیر قابل قبول” حقوق بشر وزیر شیرین مزاری گفت: در روز جمعه.

اظهارات او به دنبال نظرات ساخته شده است به یک روز قبل توسط این کشور رهبر مذهبی که در ارتباط coronavirus شیوع با به اصطلاح عمل زشت او گفته شد شایع در جامعه همراه با بد نیت از دانشگاه های خارج به گمراه کردن جوانان است.

مزاری گفت: ایده “به COVID19 همه گیر است و در نتیجه زنان با پوشیدن لباس آستین کوتاه یا [چرا که] از مدارس خصوصی/دانشگاه های گمراه کننده جوانان” است “به سادگی پوچ”.

“این به سادگی نشان دهنده یا جهل [درباره] بیماری های همه گیر و یا یک طرز فکر زن ستیز. کاملا غیر قابل قبول” او گفت در توییتر. “ما نمی خواهد قبول کند که هدف قرار دادن زنان به بهانه چنین اتهامات مضحک.

“ما در پاکستان مبارزه سخت برای این ادعا در حقوق ما به عنوان مندرج در قانون اساسی جمهوری اسلامی پاکستان,” او اضافه شده است.

Jameel بود که دعوت به می گویند نماز در طول نخست وزیر عمران خان Ehsaas Telethon یک روز قبل از آن گفته بود در طول حدود مداوم و همه گیر.

روحانی صحبت کرد و برای تقریبا یک چهارم از یک ساعت و اشاره کرد که چگونه هدف این بود که به مبارزه با کروناویروس اما برای درمان آن و فروتنی در مقابل خدا. او در ادامه به سرزنش این بیماری همه گیر در زنان و افراد جوان بودن زشت شيوع عدم صداقت و خیانت در جامعه و کسب درآمد از طریق معنی جعلی.

پرداختن به تمام مجریان نشسته در کنار نخست وزیر گفت: “ما دروغ بسیار, ما در حال دروغ گفتن ملت است.”

“که پاره افتخار به قطعات در کشور من ؟ که باعث می شود کشور را دختران رقص ؟ که درخواست آنها را به پوشیدن skimpier لباس ؟ که باید به من پاسخگو برای این گناه ؟ ” او ادامه داد.

“زمانی که یک مسلمان است و از مسیر را انتخاب کنید از زشتيها و جوانان انتخاب ابتذال […] بزرگترین لعنت خدا بر قوم لوط چرا که آنها عبور از همه مرزهای شرمی.

“خدا آنها را لعنت کرده بود پنج بار. هیچ ملت نفرین شده بیش از یک بار اما آنها لعنت پنج بار” Jameel گفته بود.

این کشور کالج ها و دانشگاه ها به خصوص مدارس خصوصی شد مردم بیشتر به دور از دین او ادعا کرد.

بالای روحانی در مواجه با بسیاری از توپخانه ضد هوایی در طول روز برای خود نظرات و اوایل امروز عذر خواهی کرد برای اظهارات خود علیه رسانه ها.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im