شیللنگ دندانپزشک تساوی توپخانه ضد هوایی برای تجویز ویسکی به بیمار مبارزه با علائم ترک

توسط PTI

شیللنگ: یک دندانپزشک در مگالایا است stoked اختلاف با تجویز ویسکی به یکی از بیماران خود را مبارزه با علائم ترک در زمانی که تنها عرضه و فروش کالاهای اساسی اجازه داده شده در سراسر کشور.

دندانپزشک الکل مشاوره کشیده شده انتقاد از پزشکی برادری که گفت: ایده این بود که “غیرعلمی” و “غیر اخلاقی”.

Dr B Purkayastha که اجرا می شود یک دهان و دندان مرکز بهداشت در Dhanketi منطقه از شهرستان تجویز کرده بود دو بطری ویسکی به 65 سال که بازدید او در روز جمعه یک روز پس از دولت لغو زودتر دستور آن را صادر کرده است امکان تحویل خانه از الکل در توصیه های پزشک.

دولت اما نه به استناد به هر دلیلی برای خروج سفارش.

مشابه حرکت توسط کرالا دولت در ماه گذشته در میان این مستند نیز با انتقاد از پزشکان.

Purkayastha استدلال است که بیمار بود و پیدا کردن آن دشوار است برای مقابله با علائم ترک.

“او (بیمار) است که با داشتن مشکل خواب. من به او توصیه می شود مصرف الکل در مقدار محدود برای جلوگیری از عوارض بهداشتی” دندانپزشک گفت.

با توجه به نسخه کپی از آن در دسترس بود با PTI های sexagenarian توصیه شد “نه به نوشیدن بیش از 3 گیره (ویسکی) یک روز”.

الکل شکل نیست در فهرست کالاهای اساسی که دولت تا به حال تایید شده از طول مستند و تقریبا همه مشروب vends گفته شد به وب سایت فروشگاه به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از تجمع جرم.

محکوم Purakayastha برای تجویز ویسکی پزشک عمومی در شیللنگ گفت: دولت مقامات بهداشتی باید “اقدام لازم در برابر این غیر علمی و غیر اخلاقی حرکت می کند”.

او همچنین گفت که دولت دستور صادر شده در مارس 30 – امکان تحویل خانه از الکل – که در آن زمان خارج در هر سه روز را در حافظهی مگالایا ،

یکی دیگر از روانپزشک در اینجا گفت:”پزشکان هرگز آموزش داده شده است به تجویز الکل. مشروبات الکلی و بیمار و اگر وجود دارد شرایط اضطراری پزشکی نیز وجود دارد راه های مقابله با آن است.”

یک مرکز بازپروری در شیللنگ اما در حمایت از Purakayastha و گفت: tipplers ممکن است نیاز به الکل به کنترل علائم ترک در زمان, و اگر رد آن می تواند عوارض جسمی و روحی خود را به خوبی بودن.

“اخلاقی درست نیست. اما اگر آن را (الکل) کمک می کند تا کنترل علائم ترک پزشک می تواند تجویز آن” Kripa مدیر بنیاد برایان جونز گفت PTI.

این سازمان در حال اجرا د-اعتیاد مرکز الکلی در مگالایا بیش از دو دهه گذشته.

روز جمعه BJP را مگالایا واحد رئیس ارنست Mawrie نوشته بود به وزیر کنراد K Sangma به دنبال کسب اجازه برای باز کردن مشروب مغازه ها به مصرف الکل, او گفت:, “راه زندگی” در دولت است.

Mawrie است که دبیر خاصی تپه شراب نمایندگی و رفاه ارتباط گفت: مشروب صاحبان فروشگاه ها بسیار زیاد تحت فشار افکار عمومی به رسانه ها.

چندین الکل فروشگاه خرده فروشان نیز نوشته شده به وزیر درخواست او برای اعطای مجوز به باز کردن فروشگاه خود را, منابع رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>