‘تدبیر شیف’: تهمت متهم به خانه اینتل رئیس نشت اطلاعات از روسیه جلسه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه متهم تشکر. Adam Schiff از نشت اطلاعات از یک جلسه که جامعه اطلاعاتی مقامات ارائه شده در کنگره های قبلی در ماه فوریه در مورد دخالت روسیه در سال 2020 انتخابات.

“فقط یکی دیگر از تدبیر شیف نشت. وجود ندارد و قانون در مورد این مسائل است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت در اشاره به یک صدای جیر جیر از فردا به گزارش خبرنگار کاترین Herridge.

تهمت نیست استناد به هر گونه شواهد خاص تا ادعای خود در برابر حزب دموکرات کالیفرنیا.

نیویورک تایمز روز پنج شنبه ذکر “پنج نفر آشنا” با یک Feb. 13 جلسه به خانه هوش کمیته که روسیه به مداخله در انتخابات به منظور کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از جمهوری خواهان در این جلسه گزارش مورد مناقشه هوش و گفت: مقامات اطلاعاتی ارائه نمی دهد به اندازه کافی شواهدی وجود دارد که روسیه در تلاش بود برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش رشد عصبانی یوسف مگوایر, سرپرست مدیر اطلاعات ملی برای تصویب یک جلسه که در آن شیف درگیر شد. تهمت بود به خصوص مزاحمت که شیف شد در این جلسه TheNYT گزارش شده است. (‘شما کمی مداد گردن’: تهمت می رود پس از آدام شیف در اوهایو رالی)

شیف منجر به استیضاح در برابر تهمت در خانه بود و یک استیضاح مدیر برای دموکرات ها در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سنا محاکمه. شیف نیز پیشرو طرفدار در حال حاضر-افشا و خنثی نظریه که تهمت و اعضای کمپین تبانی با روسیه برای نفوذ در انتخابات 2016.

دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار را متهم شیف نشت قبل از.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور, پسر رئيس جمهور گفت: در یک Jan. 22, 2019, مصاحبه با فاکس نیوز که وجود دارد “99.9% شانس” که شیف شد نشت از شهادت او به خانه هوش کمیته در دسامبر 2017.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد همان اتهام علیه شیف در یک Jan. 11, 2018, مصاحبه با وال استریت ژورنال.

“همه من از این دموکرات ها مانند آدام شیف — این همه او می کند او باید یک جلسه و سپس او را ترک کنید و او به شما تماس بگیرید تا در این نشست و پس از آن من نشست و سپس او را ترک کنید. او در سمت چپ جلسات که در آن مردم در حال مصاحبه و سپس همه ناگهانی آنها می گویند یک داستان در مورد آنچه در داخل جلسات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه.

یک سخنگوی شیف نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد تهمت آخرین اظهارات.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>