شبلي Faraz می دانیم رژیم جنایات جنگی در کشمیر ‘یک چالش مستقیم به جهان وجدان’

اخبار/فایل

اسلام آباد: هند جنایات جنگی در اشغال کشمیر بودند “یک چالش مستقیم به جهان وجدان” اطلاعات وزیر شبلي Faraz روز جمعه گفت: روز بعد از New Delhi, سربازان کشته شدن دو کشمیری مبارزان راه آزادی.

سعید فطر جماعت در اوایل امروز برگزار نشد در اعداد بزرگ در اکثریت مسلمان سرزمین به دلیل ترس از coronavirus. مردم دعا در گروه های کوچک و یا به صورت جداگانه بار از هند گزارش شده است.

این دومین بار است که بزرگ عید جماعت مشاهده نشد; در سال گذشته, Eid-ul-ازهاری جماعت نمی گیرد به دهلی نو تا به حال در اوت 5, 2019, لغو هیمالیا منطقه ویژه وضعیت در ماده 370.

“این عید ما با زندگی از دست رفته به COVID19 و غم انگیز سقوط هواپیمای مسافربری در Jummah tul Widdah را ترک کرده است که بسیاری از خانواده ها در شوک و اندوه” Faraz گفت در توییتر. “اجازه دهید ما را نیز فراموش نکنید درد و رنج & ظلم و ستم از ما کشمیری برادران در IOJK.”

“بی باک کمیسیون جنایات جنگی در IOJK توسط Hindutva Supremacists مودی رژیم یک چالش مستقیم به جهان وجدان” وزیر اضافه شده است.

به طور جداگانه با نخست وزیر عمران خان قبلا امروز آرزو “ویژه عید مبارک” به کشمیری در اشغال منطقه برای صبر و شکیبایی خود را.

“آرزو ویژه عید مبارک را به کشمیری در IOJK و تحسین خود را برای صبر و شجاعت در طول این مستند و در ادامه سرکوب توسط نیروهای اشغالگر گفت:” در یک صدای جیر جیر.

در اوت 5, 2019, دولت هند به طور یک جانبه اعمال شده تصمیم به ضمیمه غیرقانونی اشغال کشمیر به هند است.

این بود که در بخش تحقق دیرینه وعده های بی جی پی در انتخابات قبلی است. در حال حاضر مقامات هند را ابلاغ قوانین جدید اجازه همه کسانی که زندگی در کشمیر تحت اشغال 15 سال مورد مطالعه وجود دارد برای هفت سال به درخواست برای یک اقامتگاه است.

پیش از آن در روز رئیس ستاد ارتش ژنرال قمر جاوید Bajwa گفت: ارتش پاکستان بود رعایت سعید فطر رسما در همبستگی با کشمیری زندگی تحت اشغال هند به خصوص از آنجا که غیر قانونی و غیر انسانی مستند در آگوست 5 و متعاقب آن جنایات است.

“هند در تلاش است برای تغییر توجه جهانی به دور از بدتر شدن بحران انسانی و خشونت در کشمیر تحت اشغال هند به LoC توسط هدف قرار دادن غیر نظامیان بی گناه در سراسر خط” ژنرال Bajwa گفته بود.

“کشمیر مورد مناقشه خاک و هر گونه تلاش برای به چالش کشیدن وضعیت مورد مناقشه از جمله هر گونه سیاسی یا نظامی فکر کردم مربوط به تجاوز خواهد بود پاسخ داد: با کامل ملی حل و فصل و نظامی ممکن است.

“اخلال در ثبات ماتریس در جنوب آسیا می تواند منجر به عواقب وخیم” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de