شبلي Faraz lambastes قرائتی, PPP over فساد

شبلي Faraz lambastes قرائتی, PPP over فساد

اسلام آباد: اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر سناتور شبلي Faraz در دوشنبه انداخت انتقاد شدید در PPP رئیس بلاول بوتو-زرداری سوال حق خود را به صحبت می کنند در برابر فساد و کوبیدن, Sindh-بر اساس حزب به طور همزمان.

“بلاول زندگی در یک خانه شیشه ای می اندازد و سنگ دیگران” Sen Faraz گفت متعددی وجود دارد که علامت سوال بیش از یکپارچگی PPP و خانواده اش.

“اتحاد قرائتی به دست آورده یک روپیه در زندگی خود را? او تا کنون کمک کرده کسی؟”

با اشاره به PPP رئیس “بی حد و حصر خواص در کراچی” او پرسید که چگونه آنها را به دست آورد. “چگونه بود Omni Group ایجاد شده ؟ چگونه Omni Group شرکت در پول شویی؟”

وزیر فدرال قرائتی گفت: تا به حال هیچ توجیه اخلاقی برای صحبت در مورد فساد و آن را مهم نیست که آیا او ملاقات JUI-F رئیس مولانا فضل رحمان یا گل Rehman, یک مرد افغان کشته در یک سازمان سیا زندان بیش از ظن و مصر ،

“اتحاد Bilawal تا کنون به دست آورده یک روپیه در زندگی خود را? او شرکت در یک اجتماعی برنامه ای است که باعث می شود تفاوت به فرد شایع? چگونه شد ساری عمارت خریداری ؟ آنچه اتفاق افتاده است به حساب سوئیس” او پرسید.

PPP رئیس این سناتور افزود: “لازم نیست برای رفتن به آنجا به دنبال پاسخ به این پرسش” را به عنوان او را به پاسخ به همه آنها “از خانواده اش”.

دولت و نخست وزیر عمران خان نمی خواهد از ركوع قرائتی را تهدید او هشدار داد.

این ادعا که PPP حال تبدیل شدن به یک حزب منطقه ای این سناتور گفت: کل پاکستان از وضعیت آگاه در کراچی. او افزود که حزب نمی تواند با افزایش قرائتی حضور در تلویزیون.

“مصطفی حمل یک بار سنگین فساد” او اضافه کرد که در کل کشور آگاه بود که چگونه نخست وزیر و خانواده اش بودند سختکوش و صادق و چگونه عمران خان از بزرگان آموخته بود او را به صداقت و دلسوزی برای فقرا است.

Faraz بیشتر صحبت از اصلاحات به پیش نویس قانون مربوط به ملی پاسخگویی دفتر (NAB) — یک ماده به ارمغان آورده است که حکم PTI و احزاب مخالف از جمله حزب مردم, PML-N و JUI-F به یک بن بست.

او گفت: توصیه های ساخته شده توسط PPP خواهد “رفتن به سطل آشغال”.

“FATF [Financial Action Task Force] اصلاحات برای کشور; مخالفت احزاب توصیه می شود اصلاحات به NAB لایحه برای خود” او اشاره کرد.

با اشاره به همه احزاب کنفرانس (APC) برنامه ریزی شده پس از Eid-ul-ازهاری, Faraz گفت: احزاب مخالف “باید عذر خواهی به ملت” از طریق این پلت فرم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de