شیخ راشد می PM عمران برای آشتی با رسانه ها وعده ‘خبر خوب’


اسلام آباد: وزیر فدرال برای راه آهن شیخ رشید احمد در شنبه تمدید “دست دوستی” از PM عمران به رسانه های پاکستان امیدوار کننده “خبر خوب” به زودی.

“من درخواست نخست وزیر دیروز برای آشتی با همه رسانه ها,” او گفت:. “ثمره ، من برگزاری یک جلسه با او روز بعد از فردا, و من به شما اخبار مثبت [در این زمینه],” او اضافه شده است.

وزیر گفت: او گفت: نخست وزیر به دفن تبر با رسانه ها در نور از آن ‘مسئول’ پوشش coronavirus همه گیر در کشور است. او گفت که رسانه ها افزایش یافته است به وظیفه و افراد آگاه از coronavirus موضوع از طریق پوشش خود را.

“رسانه ها در پاکستان قوی ترین رسانه. آن را نیز مسئول و میهنی,” او گفت:. رشید گفت که بیشتر مردم به تماشای کانال های خبری در پاکستان در حال حاضر نسبت به قبل از.

“قبلی برنامه من استفاده می شود به انجام [بودند تماشا] شش تا هفت کرور مردم,” او گفت:, و اضافه کرد که این تعداد تا به حال افزایش یافته و به هفت تا نه کرور. “این به این معنی است که 60 درصد بیشتر مردم در حال تماشای تلویزیون کانال. این 60 درصد از مردم هیچ چیز دیگری برای انجام این کار اما تماشای کانال های تلویزیونی,” او اضافه شده است.

وزیر گفت: او می خواهد در دیدار با نخست وزیر روز دوشنبه و خواهد شد که خبر خوبی برای به اشتراک گذاشتن. “من گسترش یک دست دوستی از نخست وزیر به سمت رسانه های پاکستان,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im