شیخ رشید backtracks در قطار سرگیری اعلام

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

لاهور: وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد در پنج شنبه عقب نشینی خود را از قبل اعلام کرد که قطار خدمات را با رزومه مارس 10 گفت: این استان موفق به رسیدن به یک توافق است.

قطار خدمات در سراسر کشور شده اند به حالت تعلیق در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس که آلوده بیش از 24,500 نفر کشته و تقریبا 600 در پاکستان است.

“یک اجماع نمی تواند توسعه یافته بین استان های” رشید گفت. “من امیدوارم که نخست وزیر عمران خان اجازه می دهد تا از سرگیری خدمات قطار قبل از سعید فطر,” او اضافه شده است.

در اوایل این ماه وزیر فدرال داشته باشید که هیچ کارگر از صنعت خواهد بود اجازه دهید با توجه به در حال انجام coronavirus بحران است.

در روز کارگر دیدگاه رشید حال اذعان کرد که COVID-19 همه گیر کرده بود به شدت تحت تاثیر کار با کلاس است که میلیون ها نفر را به احتمال زیاد به زیر خط فقر با توجه به بحران و اثرات اقتصادی آن در سراسر جهان است.

شیخ رشید افزود که حدود 30 میلیون نفر از مردم انتظار می رود به از دست دادن شغل خود را در ایالات متحده با توجه به کوروناویروس.

خط اصلی-1 پروژه خواهد بود سرنوشت راه آهن که از آن 100000 نفر می تواند gobs وزیر اضافه شده پرداخت ادای احترام به میلیون ها نفر از کارگران این کشور برای سهم خود را در پیشرفت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im