شیخ رشید تجدید نظر به PM عمران برای از سرگیری خدمات قطار


وزیر پیشین راه آهن شیخ راشد روز شنبه در اعتراض به نخست وزیر عمران خان به اجازه از سرگیری عملیات راه آهن پیش از عید و گفت که تاخیر ممکن است منجر به بدتر شدن بحران اقتصادی است.

در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در راه آهن مرکزی در لاهور وزیر فدرال اشاره کرد که خدمات راه آهن در حال ترمیم در سراسر جهان است.

اگر هیچ تصمیمی است که گرفته شده توسط هيأت دولت در هفته آینده راه آهن مقامات نمی خواهد بود قادر به کنترل عجله در ایستگاه های راه آهن در سراسر کشور پیش از عید, او هشدار داد.

“مردم ساخته اند پیشبرد رزرو ارزش Rs240 میلیون زیرا از سعید فطر و دائما ما را به سر قطار خدمات” وزیر گفت:, و اضافه کرد که پس از هفته های آینده راه آهن را مجبور به بازگشت پرداخت حتی اگر آن را در حال حاضر در بحران شدید و به طور پیش فرض خواهد بود و غیر قابل تحمل برای موسسه.

وزیر فدرال در ادامه برای اضافه کردن که مردم ساخته اند که پیشرفته رزرو خواهد بود در اولویت قرار داده شده و به زودی آموزش خدمات از سر گرفته در کشور است.

با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در برابر مسری coronavirus رشید گفت که قطار در حال حاضر ضد عفونی و توجیهی برای کارکنان در مورد صدور دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) نیز داده شده است.

“ما متوجه است که از سرگیری خدمات قطار را چند برابر مسئولیت های ما در شرایط حصول اطمینان از ایمنی و رفاه مسافران است. اما ما در حال آماده به وظایف ما,” او گفت:.

صحبت کردن با رسانه های فدرال نماینده مجلس بار دیگر ادعا کرد که پس از سعید فطر ملی پاسخگویی دفتر (NAB) خواهد رفت و برگشت تا مردم از هر دو طرف [دولت و مخالفان] و او است نه به نفع آوردن هر گونه اصلاحات در NAB قوانین در حال حاضر.

“PML-N و PPP می دانیم که NAB خواهد خود را نشان می دهد فساد پس از ژوئیه 31 و آنها می ترسند در حال حاضر,”او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de