شیخ رشید می گوید: راه آهن تحمیل بیش از Rs1 میلیارد ضرر و زیان هر هفته با توجه به مستند

وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد. عکس: فایل

وزیر پیشین راه آهن شیخ رشید احمد گفت: این مستند در کشور منجر به پاکستان راه آهن تحمیل بیش از یک Rs1billion در زیان هر هفته.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در لاهور راه آهن گفت: “ما موظف به تصمیم دولت اما اگر این مستند بیش از ما اجرا خواهد شد 20 قطار به عنوان آنها مورد نیاز است.”

او افزود که راه آهن شروع خواهد شد خود را خدمات حمل و نقل با نخست وزیر اجازه از 15.

“قبل از مستند ما شروع به یک رکورد 20 قطار و اگر قبل از مستند ما تا به حال نه اجرای 40 قطار مسافران را رشته شده اند در کراچی,” او گفت:.

“در دو روز گذشته قبل از اینکه این مستند بیش از 165,00 مسافران سفر در قطار” او اشاره کرد.

وزیر فدرال مطمئن باشید که بازنشستگان و کارکنان راه آهن نباید نگران است که آنها تا به حال داده از نزدیک به 1,670 coolies که فرستاده شده است به Ehsaas برنامه برای درآمد پشتیبانی می کند.

“هیچ کارمند راه آهن پاکستان در تماس است این ویروس و این وضعیت در کشور بهتر است که در مقایسه با برخی کشورهای دیگر است. وضعیت را روشن تر شده در مارس 14; اگر نه, ما نمی خواهد سر قطار عملیات در کشور,” او اضافه شده است.

ماه گذشته نخست وزیر عمران خان داده بود تصویب به پاکستان راه آهن برای تعلیق قطار عملیات از مارس 24 تا 31 مارس به علت مداوم شیوع کروناویروس.

تعلیق تمدید شد پس از تعداد موارد در کشور شروع به پریدن کرد و گذشته از 1000.

بیش از 2,700 تایید موارد این ویروس ثبت شده است که تا کنون در کشور همراه با 40 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>