شینا بورا پرونده قتل: دادگاه رد درخواست وثیقه از approver Shyamwar رای

توسط PTI

بمبئی: ویژه CBI اینجا دادگاه در روز چهارشنبه را رد کرد و موقت به قید وثیقه درخواست از Shyamwar Rai یک متهم-تبدیل-approver در Sheena بورا, پرونده قتل. رای که در حال حاضر تسلیم در تانه زندان به دنبال موقت به قید وثیقه به مدت 45 روز و با استناد به آن وجود دارد خطر ابتلا COVID-19 در زندان است.

او با نزدیک شدن دادگاه از طریق پست الکترونیکی. ویژه CBI قاضی JC Jagdale رد تقاضای خود را در روز چهارشنبه. رای بود که راننده شین بورا پرونده قتل co – متهم Indrani Mukerjea دستگیر شد در ارتباط با غیر قانونی اسلحه گرم مورد در سال 2015.

در طول بازجویی رای ریخته لوبیا در مورد قتل Sheena بورا, با Indrani Mukerjea دختر از اوایل رابطه است. آن منجر به دستگیری Mukerjea و شوهر سابق او Sanjeev Khanna. شینا بورا (24) گفته بود خفه ماشین Mukerjea رای و خناس در آوریل 2012.

بدن او سوخته بود در یک جنگل در کشور همسایه منطقه Raigad. خناس است که یک شرکت متهم در پرونده است. سابق رسانه بارون پیتر Mukerjea نیز بعد از بازداشت به اتهام اینکه بخشی از این توطئه است. او در حال حاضر به قید وثیقه بود که اعطا شده توسط دادگاه عالی بمبئی در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>