داوران foreperson در Roger سنگ دادگاه احتمالا مخفی او تعصب Judge Andrew Napolitano گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson.

ناپولیتانو به نظر می رسد روز شنبه در “Tucker Carlson امشب” به بحث در مورد آیات است که Tomeka هارت که رهبری هیات داوران که محکوم سنگ در هفت فقره از اظهارات نادرست شاهد دستکاری و انسداد ممکن است مغرضانه در برابر سنگ از ابتدا.

تماشا کنید:

کارلسون گذاشته اخیر گزارش به معرفی وی ناپولیتانو گفت: “آیا این به نظر شما یک مشکل است که مباشر از داوران راجر سنگ محاکمه تبدیل به یک سابق دموکرات کنگره نامزدی که مورد حمله قرار مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر و تمسخر نگرانی من فکر می کنم اکثر انتقادی در مورد FBI حمله سنگ ، چرا کسی مثل این اجازه را به باقی می ماند در هیئت داوران”

ناپولیتانو در پاسخ برای اولین بار تصدیق کرد که سنگ بود و دوست دیرین اما گفت که او در پاسخ به این سوال به طور خاص از چشم انداز قضایی. (مرتبط: راجر سنگ شوک و ترس دستگیری ‘یک کابوس آمریکایی’ می گوید: قاضی ناپولیتانو)

“این اطلاعات است که او باید از وکلا و قاضی که بازجویی او را قبل از او قرار بود در هیئت منصفه” ناپولیتانو شروع به توضیح است که به دلیل آن بود که فدرال قاضی را مورد بازجویی قرار داورانش.

“وکلای ثبت نام کردن جلوتر از زمان در سوالات قضات در حال رفتن به بخواهید. هدف از بازجویی به علف هرز از افرادی که تعصب و تعصب و دانش مورد یا بهره در نتیجه” ناپولیتانو گفت. “بدیهی است که او تا به حال یک تعصب در برابر راجر سنگ تعصب به نفع خود دادستان و علاقه به دیدن او را محکوم کرد.”

ناپولیتانو در ادامه می گویند که اگر چه اطلاعات نمی آمد تا پس از این اعتقاد وجود دارد هنوز یک درمان.

“چیز مناسب برای قاضی به انجام است را به این داور در دادگاه در حضور راجر سنگ و وکلای او و در حضور چهار دادستان است که پس از استعفا داد و دلیل استعفای خود را موثر نیست تا زمانی که او قاضی دادگاه را می پذیرد و آنها را بازجویی از این زن به منظور تعیین اینکه آیا تعصب را تحت تاثیر قرار او را به جرم رای دادن و اینکه که تعصب منتقل شد به دیگر اعضای هیات داوران,” او گفت:.

کارلسون و سپس پرسید: چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد اگر مشخص شد که هارت دروغ گفته بود در بازجویی اولیه.

“این امر می تواند فاجعه بار برای او” ناپولیتانو پاسخ داد. “اول از همه او یک وکیل است. به طوری که او می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به دروغ پس از این اظهارات داده می شود تحت سوگند و اگر محکوم به او خواهد او را از دست بدهند مجوز به قانون عمل اما خواهد بود که حداقل از نگرانی. او احتمالا در خدمت زندان زمان اگر او به دروغ و به منظور تحت تاثیر قرار نتیجه یک مورد و اگر او دروغ اگر یک قاضی به این نتیجه رسیدند او دروغ گفته تاکر است که به صورت خودکار تعطیلات از اعتقاد راسخ و به منظور برای یک محاکمه جدید اگر دولت حتی می خواهد به سعی کنید سنگ برای بار دوم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im