SHC حاکم در دانیل پرل مورد به چالش کشیده سند در دادگاه عالی

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

کراچی: سند بالا دادگاه (SHC) حاکم در دانیل پرل مورد به موجب آن سه نفر از چهار متهم تبرئه شد و حکم اعدام نخست متهم شد تبدیل — به چالش کشیده شده است توسط دولت از سند در دادگاه عالی پاکستان است.

درخواست تجدید نظر در برابر SHC آوریل 2 حکم ظ توسط استانی دادستان کل.

دولت استانی درخواست پاکستان را به دادگاه عالی اعلام SHC حکم باطل و از درجه اعتبار ساقط است. همچنین درخواست برای مجازات اعدام نخست متهم عمر سعید شیخ بود دوباره بازسازی شد. شیخ را از جمله تبدیل شده بود به هفت سال زندان خود را در اوایل.

دولت سند بیشتر درخواست apex دادگاه برای بازگرداندن زندگی جملات شیخ سه همدستان فهد Naseem سید سلمان Saqib و شیخ محمد عادل.

سه درخواست توسط دولت استانی شامل هر چهار متهم را به عنوان حزب به درخواست.

در اوایل این ماه SHC بود تبرئه سه متهم در این آدم ربایی و قتل روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل در سال 2002. آن را نیز تبدیل نخست متهم عمر سعید شیخ را با مجازات مرگ به هفت سال زندان محکوم شد.

دو قاضی نیمکت از دادگاه عالی — رهبری عدالت محمد کریم خان آقا — تا به حال محفوظ قضاوت در ماه مارس پس از شنیدن استدلال از فرجام و دولت مشاور.

“دادگاه تبدیل عمر حکم اعدام برای یک حکم هفت سال” یک وکیل مدافع به حال به رویترز گفت با تلفن. “قتل اتهامات ثابت نشده بنابراین او داده است هفت سال برای آدم ربایی است.”

“عمر در حال حاضر در خدمت 18 سال پس از آزادی او دستور صادر خواهد شد مدتی امروز. او خواهد شد در چند روز,” او گفت:.

بعد از آن این سند به حال به استناد حفظ نظم عمومی (MPO) قانون برای جلوگیری از همه از دانیل پرل قتل مظنون از پیاده روی, رایگان, سفارش, آنها را نگه داشته و در بازداشت به مدت 90 روز دیگر.

دولت فدرال نیز ابراز رزرو بیش از این حکم به عنوان در وزارت کشور که اضافه شده که با وجود آن که استانی توجه داده شده است که آن را یک پرونده جنایی در آن گرفته شده بود تا با این سند وزارت کشور نیز هست.

این مرکز با توجه به وزارت کشور توصیه شده بود دولت سند به اطمینان حاصل شود که تمام الزامات قانونی انجام شد و استفاده از بهترین منابع برای پرونده درخواست تجدید نظر در دادگاه بالا. آن را نیز کارگردانی استانی رهبری برای مشورت با دادستان کل در این زمینه است.

دولت فدرال به حال تصریح کرد که حل و فصل را به تروریست ها به عدالت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im