سایه معاون رهبر مجلس عوام برد MSR مورد با PM خان


لندن: Shadow معاون رهبر مجلس عوام و کار سیاستمدار افضل خان MP به نام نخست وزیر عمران خان به توضیح دهد که چرا جغرافیایی و Jang Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman شده است را تکذیب کرد, حقوق اساسی بشر به عنوان یک پاکستان در حالی که در زندان پس از بازداشت توسط ملی پاسخگویی (NAB) در 34 سال خصوصی خرید زمین های مورد.

در نامه ای به نخست وزیر, Manchester, Gorton کشیده شده PM عمران خان توجه به این واقعیت است که میر شکیل-ur-Rahman شده است در بازداشت به مدت دو ماه در خرید زمین مورد معامله رخ داده است که نزدیک به چهار دهه پیش است.

افضل خان MP نوشته است: “این درک من است که او (میر شکیل-ur-Rahman) است که در حال حاضر بازداشت بیش از اتهامات رخ داد که بیش از سی سال پیش. او همچنین قرار است قبل از ملی پاسخگویی دفتر و نه در حال محاکمه در یک دادگاه عادی. به عنوان یک وکیل سابق من پیدا کردن این تصمیم مشکل به اعتقاد من است که هر کس حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه. در حالی که من به طور کامل احترام به پاکستان در سیستم قضایی, من امیدوارم که آقای رحمان داده می تواند خود را حق اساسی برای عادلانه و محاکمه آزاد.”

کار MP بوده و در سمت های ارشد در سایه کار کابینه بود و به تازگی به ترویج به عنوان سایه معاون رهبر مجلس عوام تحت کار جدید رهبر Keir Starmer گفت که روشن بود از حقایق در مورد Editor-in-Chief پاکستان بزرگترین گروه رسانه ای شده بود را تکذیب کرد, اساسی, حقوق بشر, نقض ناب خود قوانین در ساخت بازداشت و تحقیقات.

افضل خان MP گفت PM که چندین ترکیبات به حال مطرح میر شکیل-ur-Rahman بازداشت او درخواست او برای بالا بردن آن با دولت پاکستان.

افضل خان افزود: “بازداشت او به چالش کشیده شده است توسط سیاستمداران و روزنامه نگاران و وکلا و حقوق بشر در سراسر بدن پاکستان و جهان است. به عنوان معاون صندلی از همه حزب و گروه پارلمانی در پاکستان, من خواهد بود موظف اگر شما می تواند نگاه به این موضوع بیشتر و ارائه هر گونه توسعه در مورد او.”

MSR بازداشت شده و در سراسر جهان در محکومیت از رسانه های سازمان به گروه های مدافع حقوق بشر و روزنامه نگار سازمان. دستگیری او شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار با خبرنگار گروه به عنوان تلاش برای پوزه خبری مستقل گزارش در پاکستان توسط PTI دولت در همکاری با NAB مقامات.

نیویورک تایمز در یک گزارش که نق و Jang گزارش شده است متنفر شده توسط تقریبا هر حاکم اما PM عمران خان نشان داده خاص بی حوصلگی با آن پوشش و قول داد پس از MSR هنگامی که در قدرت است.

“این دستگیری بیش از 34 سال از زمین مقابله می کند مسخره از پاکستان ادعا می شود یک دموکراسی است که فلسطين آزادی مطبوعات” گفت: استیون ساقی آسیا برنامه هماهنگ کننده کمیته حمایت از روزنامه نگاران.

کمیسیون حقوق بشر پاکستان یک گروه مستقل نامیده است مورد “یکی دیگر از تلاش برای محدودکردن یک محاصره مستقل مطبوعات است.”

MSR دارای اتهامات را رد کرده است که او با استفاده از نفوذ سیاسی برای به دست آوردن یک لاهور ملک از یک مهمانی خصوصی. اپوزیسیون در پاکستان متهم کرده است ناب از کار در دستور عمران خان دولت را پخته موارد در برابر مردم PM ندارد.

دولت در بریتانیا و اروپا و امریکا نیز محکوم MSR بازداشت و سخت گیرانه روش های مورد استفاده برای سکوت Jang و جغرافیایی توسط دولت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de