شدید heatwave به دهلی رفت و برگشت شمالی و مرکزی هند برای پنج روز آینده: آی

توسط سرپرستان

دهلی نو: هند و هواشناسی بخش (آی) گفت: روز یکشنبه که شدید heatwave خواهد رفت و برگشت قطعات از راجستان, دهلی نو, اوتار پرادش Madhya Pradesh و Telangana در پنج روز آینده.

آی دانشمند Dr N. کومار گفت: “درجه حرارت ادامه خواهد داد به افزایش در پنجاب, Haryana, جنوب, تا, Madhya Pradesh, Rajasthan, Telangana و ساحلی آندرا پرادش است. در پنج روز آینده این مناطق را ببینید heatwave یا شدید heatwave با درجه حرارت احتمال دست زدن به 47 درجه سانتیگراد در بعضی از نقاط.”

آب و آژانس گفت که حداکثر دمای هوا در دهلی نو می رود که به لمس 46 درجه سانتیگراد در مارس 25 و 26 شديد heatwave شرایط است که ادامه خواهد داشت با توجه به خشک و شمال غربی بادهای غالب بیش شمال غربی هند است.

جیوه خواهد شد اما پایین آمدن به 38 درجه با 30 مه.

با توجه به ماهش Palawat از Skymet آب و هوای دهلی و اطراف آن مناطق و دشتهای شمالی در پنجاب و هاریانا راجستان و اوتار پرادش تسکین با توجه به شروع قبل از فعالیت های موسمی مانند باران و طوفان های گرد و غبار.

در روز شنبه ملی سرمایه ثبت شده حداکثر 46.2 درجه سانتیگراد — بالاترین در این فصل است.

علاوه بر این به طور کلی کیفیت هوا شاخص در سرمایه های ملی بود در 160 میکروگرم در هر متر مکعب با ذرات معلق با قطر 2.5 و 10 میکرون ثبت شده در 68 و 204 میکروگرم در هر متر مکعب بود.

در پونا بمبئی و حیدرآباد از ديگر موارد بود در 57, 44 و 82 میکروگرم در هر متر مکعب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de