چند سیاه, ورزشکاران, اعضای هیات ترک آزادی U پس از جری فالول جیر تمسخر رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم Blackface رسوایی

چند سیاه ورزشکاران و کارکنان چپ آزادی دانشگاه پس از یک توییتر ارسال توسط رئیس جمهور جری فالول جونیور مسخره دموکرات ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم برای blackface, عکس از دانشکده پزشکی سالنامه آسوشیتد پرس گزارش داد.

حداقل چهار سیاه کارکنان و چهار سیاه ورزشکاران باید به دانشگاه را ترک کرد و نزدیک به سه ده, سیاه, فارغ التحصیلان محکوم کرد فالول در روز دوشنبه با توجه به آسوشیتد پرس. آنها همچنین پیشنهاد او بعد از او نوشت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر که او مخالف نرتهم دستور برای ویرجینیایی به پوشیدن ماسک “تا زمانی که من تصمیم به طراحی خود من است.”

عکس متصل به صدای جیر جیر نشان داد یک ماسک را با یک عکس از کسی که با پوشیدن blackface که به نظر می رسد در نرتهم پزشکی مدرسه سالنامه صفحه و ظهور در سال 2019.

“شما خوار و کارکنان و دانش آموزان و پدر و مادر شما باید دفاع نامناسب و رفتارهای سیاستمداران را تشویق خشونت و بی احترامی مردم دیگر ادیان” آنها نوشت. “قلب خود را در سیاست بیشتر از مسیحی دانشگاه یا وزارت” نامه ای از 35 رهبران مذهبی و دانشجوی سابق-ورزشکاران فرستاده شده به فالول پیش از آن در ماه ژوئن گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

Protestors rally against Virginia Governor Ralph Northam outside of the governors mansion in downtown Richmond, Virginia on February 4, 2019. (LOGAN CYRUS/AFP via Getty Images)

معترضان تجمع در برابر ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم خارج از فرمانداران عمارت در مرکز شهر ریچموند ویرجینیا در 4 فوریه 2019. (لوگان کوروش/خبرگزاری گتی ایماژ)

این blackface عکس از نرتهم شرقی ویرجینیا دانشکده پزشکی 1984 ارشد سالنامه صفحه و به تصویر می کشد دو چهره یکی در لباس blackface و ورزشی KKK بدهد. پس از رویه Feb. 1 2019, Northam بستری و عذرخواهی برای ظاهر شدن در “به وضوح نژادپرستانه و توهین آمیز” عکس اما بعد از عقب نشینی و گفت: هر کدام از این افراد در عکس می باشد. او, با این حال اعتراف به تیرگی چهره خود را با کفش, لهستانی, به عنوان بخشی از یک مایکل جکسون صحنه و لباس. (مرتبط: چهار هفته پس از Blackface, عکس, ظاهر, رالف نرتهم هنوز در دفتر)

در یکی دیگر از صدای جیر جیر فالول گفت: “فقط یک راه برای درخشش یک نور افکن بر روی این واقعیت است که دموکرات هستند و همواره این واقعی نژادپرستان در این کشور است.”

فارغ التحصیلان نوشت که در این نامه خواسته فالول به “برداشت خود را نژادپرستانه جیر بلافاصله و یک عذرخواهی” با توجه به آسوشیتد پرس.

فالول در پاسخ به این نامه توضیح داد که نظر خود را در مورد blackface رسوایی ساخته شده بود در دفاع از آزادی دانش آموزان خواهد بود که تحت تاثیر دموکراتیک فرماندار شهریه کمک کاهش.

“فرماندار قصد بود به ضرر آزادی و به ضرر دانش آموزان اقلیت و به ضرر کم درآمد و دانش آموزان” فالول گفت: با اشاره به کمک های کمک درسی کاهش و اضافه کرد که “مردم نیاز به یادآوری شود (نرتهم است) نژادپرستانه گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de