هفت سال بعد, تمام چهار Nirbhaya باند تجاوز به عنف مجرم به دار آویخته به مرگ

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: پس از یک نبرد از هفت سال و عدالت شده است تا در نهایت خدمت در دسامبر 2012 Nirbhaya gang-rape مورد.

تمام چهار مجرم که مرتکب جرم و جنایت – Vinay Sharma, Akshay Singh, Pawan گوپتا و موکش سینگ – به دار آویخته شدند به مرگ در روز جمعه 5.30 بعد از ظهر در Tihar زندان است.

پس از دار زدن, زندان, مقامات گفت: “این یک روز تاریخی برای اولین بار چهار نفر اعدام شده اند در Tihar.’

‘به عنوان به زودی به عنوان آنها را اعدام می شدند و من را در آغوش کشید دختر من عکس. عدالت به تعویق افتاد, در این مورد, اما نه تکذیب کرد. امروز همه زنان در هند خواهد بود با اعتماد به نفس و خوشحال چرا که آنها بیش از حد می خواستم آنها را به دار آویخته شدند. زنان در سراسر کشور را امن ، گفت: Nirbhaya مادر آشا Devi.

همچنین بخوانید: به دار آویخته در نهایت! جمعیت جشن به عنوان clock strikes 5.30 بعد از ظهر

‘من می خواهم به درخواست دولت و شهروندان را به رعایت این روز – مارس 20 – به عنوان ‘Nyay Diwas’ او اضافه شده است.

‘اگر چه ذهن من در صلح و در حال حاضر من نمی خواهد نشستن بی سر و صدا. من مبارزه برای عدالت ادامه خواهد داد. من هم درخواست دیوان عالی کشور به تنظیم دستورالعمل برای تحویل سریع عدالت در چنین مواردی است. دادگاه باید تنظیم دستورالعمل که در آن gangrape مجرمان خواهد شد تنها یک شانس برای فایل رحمت دادخواست. همچنین ما باید بیشتر پیگیری سریع دادگاه’ Devi اضافه شده است.

بدن تمام چهار مجرم آورده بودند را به پای چوبه دار پس از 30 دقیقه از حلق آویز. طبق قوانین بدن تا به حال به نگه دار برای 30 دقیقه قبل در حال کاهش است.

به گفته مقامات زندان پس از اجساد بودند را کاهش داد, پزشکی افسران تایید مرگ خود را.

‘بدن فرستاده شده اند به Deen Dayal بیمارستان برای کالبد شکافی و postmortem. این روش آغاز خواهد شد از 8 صبح. پنج عضو پانل به رهبری دکتر BN Mishra را انجام کالبد شکافی بر روی بدن. این کالبد شکافی خواهد بود تصویری-رسم’ گفت: یکی از زندان اقتدار.

همچنین به عنوان خوانده شده | از اتوبوس به پای چوبه دار: یک جدول زمانی وقایع در مورد Nirbhaya

این مقامات اضافه lockdown اعمال شده در طول اجرای برداشته شده است. زندان در شارژ نیز برگزار شد پرچم مارس در داخل زندان برای اطمینان از صلح و نظم است. طبق پروتکل های مستند تحمیل ساعت قبل از اجرای حکم اعدام قرار گرفت که در 5.30 بعد از ظهر.

23 ساله دانشجوی پزشکی بود به طرز وحشیانه ای تجاوز و قتل در یک اتوبوس در حال حرکت توسط شش مرد لخت لخت و پرتاب کردن در جاده ها در شب سرد از 16 دسامبر 2012.

این حادثه آنقدر دردناک است که آن را شوکه کل کشور که منجر به تظاهرات در هر شهرستان در سراسر کشور است.

در روز حمله Nirbhaya همراه مرد بود و در انتظار یک اتوبوس در دهلی Munirka منطقه پس از تماشای یک فیلم است. دو سوار خصوصی اجرا اتوبوس که در آن شش مرد خاموش تمام چراغ ضرب و شتم تا مردان قربانی تجاوز در 23 ساله به طرز وحشیانه ای.

محکومین درج یک میله آهن به بخش خصوصی است که باعث آسیب جبران ناپذیر به بدن او و او در برابر صدمات او پس از تلاش برای 13 روز.

آنجا بود داد و بیداد در این کشور است که دولت را مجبور به آوردن اصلاحات در تجاوز به قوانین در نظام حقوقی.

جلاد Pawan که رسیده بود Tihar زندان سه روز قبل از حلق آویز و انجام لازم ساختگی اعدام کشیده اهرم در زمان برنامه ریزی شده.

این gangrape مورد ایجاد یک داد و بیداد در سراسر کشور به ویژه در دهلی نو که در آن تعداد زیادی از مردم در خیابان ها آمد و خواستار عدالت برای قربانی بود که تغییر نام به عنوان “Nirbhaya’ یا بی باک.

روز جمعه صدها نفر از مردم جمع شده بودند خارج Tihar زندان نگه داشتن پلاکارد و بنر و بالا بردن شعارهای در حمایت از حلق آویز از محکومین. امنیت در خارج از زندان شده بود را افزایش داد.

چه اتفاقی افتاد به شش مجرم?

تمام محکومین دستگیر و نگهداری در Tihar زندان است. یکی از محکوم رام سینگ خودکشی توسط خود حلق آویز در داخل سلول خود در مارس 2013.

نوجوانان مجرم بود به جرم تجاوز به عنف و قتل و گذراندن سه سال در زندان است. او در منتشر شد و به زودی پس از او تبدیل هجده.

چهار دیگر محکومین – آکشی Thakur Pawan Gupta, Vinay شارما و موکش سینگ – متهم به تجاوز به عنف و آدم ربایی و قتل در سپتامبر 2013 توسط ‘سریع’ محاکمه در یک شهری دادستانی دادگاه و به مرگ محکوم شدند.

تغییرات ایجاد شده در نظام حقوقی پس از Nirbhaya مورد:

در سال 2013 Nirbhaya صندوق راه اندازی شد توسط دولت مرکزی برای زنان امنیت و توانمندسازی.

همان سال یک قانون تصویب شد Lok سبها و Rajya سبها– قانون کیفری (متمم) قانون 2013, شناخته شده به عنوان Nirbhaya عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>