هفت مرگ از coronavirus در ایران در طول 24 ساعت افزایش شمار تلفات 26

ایران دارای بیشترین مرگ و میر از این رمان coronavirus در خارج از چین (AFP Photo/ATTA KENARE)

هفت جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده توسط ایران طی 24 ساعت بالا بردن تعداد شمارش تعداد افرادی که کشته شدند از بیماری به 26 کشور در تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با شیوع رمان ویروس.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour همچنین گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که 106 بیشتر موارد این بیماری تا به حال تایید شده است بالا بردن شمارش از عفونت به 245 بالاترین خارج از چین که در آن COVID-19 نشات گرفته است.

این موارد اضافی ساخته شده تا کمترین تعداد برای یک روز از ایران اعلام کرد اولین موارد در فوریه 19.

در میان آخرین افراد مبتلا به کروناویروس جدید است مجتبی Zolnour رئیس پارلمان امنیت ملی و کمیته امور خارجی که به نظر می رسد در یک ویدیو ارسال شده توسط خبرگزاری فارس گفت که او خود در قرنطینه.

روحانی یک معاون برای شهر مقدس قم در مرکز ایران که در آن countrys first موارد تشخیص داده شد.

اعلام توسط Zolnour می آید دو روز پس از دیگری بالا, رسمی, معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi رئیس دولت coronavirus نیروی کار گفت: او نیز از قرارداد ویروس.

روز چهارشنبه مقامات ایرانی اعلام کردند داخلی محدودیت های مسافرتی برای افرادی که با تایید و یا مشکوک به عفونت.

آنها نیز قرار داده شده محدودیت هایی در دسترسی به عمده سایت های زیارتی از جمله حرم امام رضا در دومین شهر مشهد و فاطمه معصومه حرم در قم.

بازدید کنندگان به زیارتگاه خواهد شد مجاز به بازدید از وضعیت آنها ارائه شده “با دست شستن مایعات مناسب (سلامت) اطلاعات ماسک” وزیر بهداشت سعید نمکی آهنگ جدیدی از یک کنفرانس خبری گفت.

آنها باید “نه جمع آوری با هم در گروه اما فقط دعا و ترک” او گفت:.

در مناطق آسیب دیده مدرسه تعطیل خواهد بود تمدید به مدت سه روز و دانشگاه ها را برای یک هفته دیگر شروع از شنبه, او گفت:.

همچنین در این مناطق اصلی هفتگی نماز جمعه خواهد بود به حالت تعلیق آهنگ نمکی گفت.

“همه از این تصمیمات موقتی هستند و اگر وضعیت تغییر, ما ممکن است تشدید یا کاهش آنها” آهنگ نمکی اضافه شده است.

بین المللی کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی در مورد دست زدن به ایران از شیوع بیماری است. اما تهران اصرار دارد این وضعیت شده است “بهبود”.

پاکستان روز پنج شنبه اعلام کرد به تعلیق تمام پروازها به مقصد و از ایران به عنوان اولین مورد از این بیماری همه گیر شد و تایید شده در کشور از مسافران که شده بود به این کشور شده است.

با توجه به حمل و نقل هوایی بخش تعلیق خواهد شد به اجرا در آمده است امروز در نیمه شب و در محل باقی می ماند تا سفارشات بیشتر.

زودتر Sindh وزیر مراد علی شاه نیز پیشنهاد دولت فدرال به توقف پروازها تا وضعیت تحت کنترل در آورده است.

“پرواز از ایران باید متوقف شود بلافاصله به منظور کنترل وضعیت. اینها تنها برخی از اقدامات پیشگیرانه است که ما می توانیم در حال حاضر به متوقف کردن گسترش ویروس” او گفت:.

مقامات فنر به عمل در روز پنج شنبه با پنجاب و سند اتخاذ اقدامات احتیاطی پس از دو coronavirus موارد تایید شده در پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>