هفت کشته به عنوان باران شلاق کراچی


به گزارش جیو نیوز به نقل از منابع نجات، از شب گذشته در کراچی در حوادث مختلف مربوط به باران، هفت نفر کشته شده اند.

منابع نجات می گوید که یک پسر ۱۲ ساله پس از غرق شدن در یک نادی (کانال) در نزدیکی مستعمره بهاینز در شهرک سورجانی کراچی درگذشت.

کراچی باران شدید مداوم یرای پنجشنبه شب دریافت کرد و تا جمعه ادامه داشت و اداره هواشناسی پاکستان می گفت بیشترین بارندگی در گلستن جوهر در ۸ میلی متر (میلی متر) ثبت شده است. پایگاه هوایی کیماری، صدر، نازی آباد و پاکستان پایگاه هوایی “فائسال” به ترتیب 7.3mm، 4mm، 2.8mm و 1mm ثبت شده است.

همچنین، جاده چوندریگر و مناطق اطراف آن نیز در طول روز باران های طوفانی را تجربه کردند.

منابع در K-Electric، تنها شرکت تامین کننده برق کلان شهر، گفتند که بیش از ۴۰۰ فیدر در مناطق مختلف به محض ضربه ٔ پایین پور به کراچی، باعث قطع برق فوری در محله های متعدد شدند.

پیش از این در روز، PMD گفته بود که بارش شدید در کنار رعد و برق پیش بینی می شد که هر زمان در کراچی آغاز شود، با این شهر انتظار می رود که امروز بین 80 تا 130 میلی متر بارندگی دریافت کند.

بر اساس PMD، فشار هوای پایین بر راجاستان — که انتظار می رود باعث دوش گرفتن شود — شدت گرفته است. مدیر این بخش گفت: فشار هوای پایین در حال حاضر در شهر بندری، و همچنین بخش هایی از جنوب بلوچستان وجود دارد.

کراچی ممکن است ۸۰ تا ۱۳۰ میلی متر باران دریافت کند، با بادهای تند که احتمال می داد در شهر پیش از طوفان باران ببارد. انتظار می رود تا شنبه ادامه پیدا کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>