هفت BSF مردان در میان 11 آزمون COVID-19 مثبت در تریپورا پس از فاصله 48 ساعت

توسط سرپرستان

اگرتلا: پس از دو روز استراحت 11 نفر از جمله هفت BSF jawans بودند مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت در تریپورا در روز شنبه با در نظر گرفتن دولت در مجموع موارد مثبت به 167, مقامات گفت.

با توجه به تریپورا بهداشت مقامات از 159 مرزی نیروی امنیت (BSF) پرسنل از دو گردان (86 و 138) و اعضای خانواده که تست مثبت تا کنون 40 از جمله دو بچه را بهبود یافت و از بیمارستان مرخص شده.

وزیر Biplab کومار Deb در یک توییت گفت: “625 نمونه آزمایش شده اند برای COVID-19 و در میان آنها 11 نفر پیدا مثبت است. (11) هفت نفر از 86 گردان BSF و چهار غیر نظامی.”

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

با توجه به دب, که همچنین دارای خانه و سلامت بخش از چهار غیرنظامی و دو در حال رانندگان کامیون از کشورهای دیگر و دو به تازگی به دولت بازگشت از گواتی.

سه عضو مرکزی تیم که وارد تریپورا در روز پنج شنبه به مطالعه coronavirus عفونت در میان BSF سربازان و قوم و خویش خود را در حال حاضر در سفر به دو BSF گردان (86 و 138) ستاد در Ambassa, 82 متر در شمال اگرتلا و بخش های مختلف Dhalai منطقه.

مرکزی تیم به رهبری توسط G. K. Medhi استاد و رئیس گروه جامعه پزشکی از شیللنگ مبتنی بر شمال شرقی ایندیرا گاندی منطقه ای موسسه علوم پزشکی و بهداشت (NEIGRIHMS) است مطالعه منبع و جنبه های دیگر از coronavirus عفونت در میان سربازان و مقامات و اعضای خانواده خود را.

مرکز ملی کنترل بیماری ها و ICMR (شورای تحقیقات پزشکی هند) از مقامات دهلی نو در حال هدایت تیم مرکزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im