کارت سفر بی لاوال BRT برای انتقاد پروژه: وزیر ترابري KP

PESHAWAR: یک کارت سفر اتوبوس سریع (BRT) که مخصوص رئیس PPP ساخته شده است Bilawal Bhutto-Zardari به رهبر حزب مبتنی بر سند اعزام شده است، خیبر پاختونخوا وزیر حمل و نقل شاه محمد وزیر روز یکشنبه گفت.

وزير در Geo Newsحالي که با اخبار جئو صحبت مي کرد تاييد کرد که صندلي PPP کارت سفري براي سفر به بي آر تي فرستاده شده بود

“Bilawal Bhutto should come [to Peshawar] now, I will take him on a tour of the BRT, show him our hospitality, and also show him that the Khyber Pakhtunkhwa government has made the BRT for its people,” the provincial minister commented.

خیبر پاختونخوا وزیر ترانسپورت شاه محمد وزیر می گوید که به بیلاوال بهتو- زرداری رئیس PPP نشان خواهد داد که دولت خیبر پاختونخوا بی آر تی را برای مردم خود ساخته است. اخبار ژئو/از طریق اخبار

بعدها، او یک جیب به دولت سند انداخت و گفت امیدوار است که رهبری PPP نیز برای او کارت سفر برای پروژه اتوبوس سبز ارسال کند.

وزير افزود که حقيقت اين بود که اپوزيسيون نمي تواند پروژه کامل شده BRT را هضم کند.

پروژه بسیار پرت شده قرار بود در ژوئن 2021 به پایان برسه اما “ما یک سال قبل از برنامه ریزی انجام داده است”.

“پروژه BRT آماده است؛ به محض اینکه خیبر ختنخوا رئیس وزیر [محمود خان] سیگنال سبز را می دهد، افتتاح خواهد شد.”

در یک نوشته در توییتر، فصل خیبر پاختونخوا در PTI گفت MPAs آدل احمد و ارسلان تاج حسین از کراچی در اتوبوس BRT با وزیر سفر کرد.

ممکن است به خاطر داشته باشید که پروژه BRT در پیشاور توسط رئیس جمهور سابق، یعنی وزیر سابق، یعنی در زمان آخرین دولت حزب حاکم آغاز شده بود، که با وجود تاریخ های پیش بین، بسیاری، تکمیل نشده و تنها به تأخیر افتاد.

در اکتبر 2017 شروع شد، هدف این پروژه دولت خیبر پاختونخوا بود تا در شش ماه کامل شود. هزینه اولیه آن ۴۹ میلیارد تومان برآورد شده بود اما تا کنون از Rs71 میلیارد فراتر بوده است.

در ۵ دسامبر ۲۰۱۹، دادگاه عالی پیشاوار در یک قضاوت دقیق در مورد پروژه BRT گفته بود که دولت PTI این پروژه را بدون هیچ چشم انداز و برنامه ای راه اندازی کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>