ارشد که رسمی قطع مصاحبه وقتی خبرنگار به معنی تایوان نیست بخشی از چین

یک مقام ارشد سازمان بهداشت جهانی و رسمی به نظر می رسد به تظاهر او نمی تواند بشنود یک خبرنگار و سپس لغو تماس هنگامی که او ضمنی تایوان یک کشور جداگانه از چین است.

یک دلار هنگ کنگ مبتنی بر خروجی بود انجام مصاحبه با مشاور ارشد به این که بروس Aylward. تایوان یکی از چند سبک غربی دموکراسی در نزدیکی چین و چین کمونیست و دولت اتحاد طولانی اصرار داشت که جامعه بین المللی درمان تایوان به عنوان بخشی از “چین” با وجود داشتن جداگانه دولت. که مطابق می کند و اجازه نمی دهد تایوان به عنوان یک عضو دولت است. خبرنگار پرسید که آیا این سیاست ممکن است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. (مرتبط: میچ مک کانل بازسازى مبارزات انتخاباتی به وعده های غذایی تلاش برای Kentuckians متاثر از Coronavirus)

“خواهد شد که تجدید نظر در تایوان عضویت?” خبرنگار پرسید.

Aylward در ابتدا واکنش نشان نمی دهند ظاهر می شود به تظاهر او نمی تواند این سوال را بشنود. زمانی که خبرنگار دهید او را دوباره, او ادعا می کند آشکار او را نمی شنوند و این سوال اما به سرعت درخواست که او “حرکت به یکی دیگر.”

وقتی خبرنگار می پرسد این سوال دوباره Alyward لغو تماس قبل از اینکه او می تواند پایان. (مرتبط: Pelosi می گوید سنا Coronavirus لایحه تبعیض آمیز است به ساکنان DC, یک روز قبل از مجلس رای)

خروجی به نام او بازگشت و او به چیزی از یک جواب.

“ما در حال حاضر صحبت در مورد چین است. و هنگامی که شما نگاه کنید در تمام منطقه مختلف را در چین در واقع آنها تمام انجام می شود کاملا یک کار خوب,” او گفت: قبل از اینکه با عجله پایان مصاحبه.

Aylward قبلا به رهبری یک “واقعیت پیدا کردن” ماموریت به چین در ماه فوریه که در آن او ستایش چین در پاسخ به این ویروس است.

“آنها در واقع تغییر مسیر تنفسی منتقله از شیوع بدون واکسن بود که فوق العاده,” او گفت: با توجه به NPR. “چین 31 استان هزاران نفر از شهرستانها و آن را تنها چند شهرستانها که در آن آنها در زمان کسانی که اقدامات سخت گیرانه. در اکثریت قریب به اتفاق آنها … واقعا رفت و برگشت به اصول بهداشت عمومی.”

چین در مکان اعداد در coronavirus مرگ و میر و عفونت به مدت طولانی تحت درمان با سوء ظن. ووهان که در آن ویروس اولین شکست, گزارش 2,500 مرگ و میر. اما در طی دو روز طول بحران فقط یکی از شهرستان های هشت سردخانه دریافت محموله 5000 تزئینی برای حمل خاکستر متوفی با توجه به Shanghaiist.

سردخانه قصد دارد به انتشار تزئینی در نرخ 500 دلار در هر روز تا 4 آوریل. اگر این شهر هفت دیگر سردخانه اتخاذ همان سیاست است که مجموع 40,000 تزئینی با شروع با تایید تحویل در مارس 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>