مقام ارشد آزمون های مثبت برای COVID در راه آهن Bhavan

توسط سرپرستان

دهلی نو: یک مقام ارشد راه آهن رسمی که در کار بازسازی راه آهن حفاظت نیروی خدمات آزمایش مثبت برای رمان coronavirus تبدیل شدن به سومین چنین صورتی در راه آهن بهون مقر راه آهن هند است.

با توجه به راه آهن مقامات وزارت زن کارمند بود در بازدید از راه آهن Bhavan در مارس 13 و پس از آن وزارت بود تعطیل برای sanitisation اهداف برای دو روز پس از اعلام نیازها کارمند آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این مقام گفت: کارمند راه آهن که در حال حاضر آزمایش مثبت باقی می ماند در بازی های کشورهای مشترک المنافع ایجاد کرد آپارتمان که در آن بسیاری از افسران ارشد راه آهن قرار گرفتند. مقامات گفت: مشترک سطح وزیر افسر همکاری نزدیک با او فرستاده شده است و تا 14 روز خانه قرنطینه در حالی که برخی از تاریخ و کارکنان خواسته شده است به منزوی کردن خود است.

منابع گفت: افسر دیابتی و گرفته بود تمام اقدامات لازم برای محافظت از خود از بیماری. اما او تنها یک تب خفیف و تحت watchp در خانه.

اولین مورد گزارش شده از نیازها ارسال شده در راه آهن بهون در مارس 11 که در حال بازدید از طبقه چهارم ، و چند روز بعد یک کارگر قراردادی در اتهام رانندگی کردن میمون از این ساختمان با langoor آلوده کردم.

–IANS

aks/rt

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de