سناتور بخواهید SBA به بررسی چگونگی برنامه ریزی والدین رو 80 میلیون دلار در Coronavirus وام

  • جمهوری خواه ایالت فلوریدا مارکو روبیو و 22 سایر سناتوران برای بررسی جمعه به مدیریت کسب و کار کوچک نقش مهمی در دادن 80 میلیون دلار در coronavirus کمک های مالی به والدین وابسته است.
  • “درخواست و دریافت وام از طریق این برنامه نشان می دهد غیر قانونی رفتار” قانونگذاران گفت SBA در جمعه نامه.
  • روبیو را بررسی می آید پس از والدین ادعا کرد که اعضا اهدا شد وام تحت مراقبت عمل می کنند و SBA واجد شرایط بودن.

جمهوری خواه ایالت فلوریدا مارکو روبیو به نام جمعه برای اداره کسب و کار کوچک به بررسی چگونگی 37 والدین اعضا دریافت 80 میلیون دلار در coronavirus محرک وام.

در نامه ای به SBA مدیر Jovita Carranza, روبیو گفت کررنزا که “درخواست و دریافت وام از طریق این برنامه نشان می دهد غیر قانونی رفتار” و اشاره کرد که “درخواست برای وام از طریق این برنامه را مورد نیاز برنامه ریزی والدین وابسته به لیست سازمان ملی به عنوان یک وابسته به سازمان است.”

نامه امضا شده توسط 33 سناتور از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و جمهوری خواه ایالت مونتانا استیو Daines و 94 نمایندگان و خواهان محاکمه هر گونه تخلف در ارتباط با نحوه برنامه ریزی والدین دریافت چک Protection Program (PPP) وام.

“این شرایط نیاز به یک تحقیق کامل به منظور تعیین اینکه آیا وجود تخلف و ما می خواهیم که از هر گونه سوء محاکمه به حد کمال از قانون” در این نامه گفت. (مرتبط: والدین مراکز دریافت Coronavirus بودجه. اوباما ادعا می کنند که غیر قانونی بود)

برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا در بیانیه ای گفت که وابستگان خود را ملاقات الزامات مورد نیاز برای دریافت کمک های مالی.

“ما می خواهیم که SBA بی درنگ باز بررسی این که چگونه این وام ساخته شده بودند و در نقض آشکار قابل اجرا قوانین وابستگی و اگر والدین مربوطه دهندگان و یا کارکنان در SBA آگاهانه نقض قانون و اقدام قانونی مناسب انجام شود اگر چنین است” این نماینده مجلس نامه گفت.

WASHINGTON, DC - MARCH 27: U.S. President Donald Trump speaks as Vice President Mike Pence, Secretary of Education Betsy DeVos and Secretary of Agriculture Sonny Perdue look on during a briefing on the coronavirus pandemic in the press briefing room of the White House on March 27, 2020 in Washington, DC. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

واشنگتن, DC – آوریل 27: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و وزیر کشاورزی سانی Perdue نگاه در طول یک جلسه در coronavirus همه گیر در نشست خبری در کاخ سفید در مارس 27, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

این کشور بزرگترین ارائه دهنده سقط جنین زیر آتش پس از فاکس نیوز’ Tucker Carlson گزارش روز شنبه که والدین وابسته به دریافت میلیون ها دلار در coronavirus بودجه.

یک شنبه بیانیه ای از والدین فدراسیون آمریکا تایید کرد که “برخی از مستقل Planned Parenthood 501(c)(3) سازمان برای اعمال و اهدا شد وام های زیر واجد شرایط بودن قوانین ایجاد شده توسط مراقبت در عمل و مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) که آنها را ملاقات کرد.”

برنامه ریزی والدین ادعا می کنند که اعضا اهدا شد وام تحت مراقبت عمل می کنند و SBA واجد شرایط بودن قوانین برخورد با یک شنبه نامه ای از سناتور جمهوریخواه به وزارت دادگستری متهم والدین از درخواست و دریافت وام با وجود دانستن این سازمان فاقد شرایط لازم. (مرتبط: سناتور اصرار DOJ به بررسی برنامه ریزی والدین برای گرفتن Coronavirus بودجه)

سناتور وجود دارد گفت: کلاه بر روی تعدادی از کارکنان سازمان با حکومت و وابستگی ساختار مانند والدین می کرده اند و هنوز هم واجد شرایط برای چک حفاظت از برنامه وام. والدین بیش از کسانی که کلاه سناتور گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نیز در نقل عمومی گزارش به صراحت روشن است که SBA موقت نهایی قانون تضمین که هیچ بودجه ای از چک های حفاظت از برنامه می تواند به برنامه ریزی والدین” در این نامه اضافه شده است.

این سناتور پرسید که دادستان کل ویلیام Barr برای باز کردن رسیدگی به این موضوع است.

“ما دریافت کرده اند و در حال بررسی این نامه” یک DOJ سخنگو گفت: DCNF.

جمهوری خواه ایالت مونتانا استیو Daines یکی از 27 سناتورهای امضا کنندگان این نامه گفت: DCNF پنج شنبه که والدین طراحی شده است واجد شرایط برای PPP و “وجوه آنها اشتباه گرفت و باید بازگردانده می شود.”

“ما نیاز به یک بررسی برای رسیدن به پایین از این و نگه والدین پاسخگو” Daines گفت: DCNF. “این بحرانی بودجه امداد به منظور حمایت از ما در تلاش صاحبان کسب و کار کوچک و کارگران نیست و این کشور بزرگترین سقط کسب و کار است که نشسته است بر روی تقریبا 2 میلیارد دلار دارایی.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im