سنا را FISA کاوشگر آغاز خواهد شد با تمرکز بر رمز و راز استیل پرونده منبع لیندزی گراهام می گوید

سنا بررسی اف بی آی از سوءاستفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) شروع خواهد شد با تمرکز بر یک منبع مرموز برای کریستوفر استیل که مورد مناقشه بسیاری از سابق بریتانیا جاسوسی بدنام پرونده دیابت لیندزی گراهام روز یکشنبه گفت.

گراهام گفت: اول منظور از کسب و کار در طول پروب خواهد شد برای مصاحبه با چهار اف بی آی و وزارت دادگستری مقامات که در مصاحبه اولیه منبع استیل پرونده در ژانویه 2017 او در مصاحبه ای گفت: در “یکشنبه آتی با Maria Bartiromo.”

“اولین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است که افرادی که شنیده می شود از زیر منبع است که این پرونده یک دسته از نوار صحبت ها و شایعات” گراهام گفت.

او با اشاره به یک فرد مشخص در بازرس کل وزارت دادگستری گزارش تنها به عنوان “اصلی فرعی منبع.”

بازرس کل گزارش گفت: فرد استیل مستقیم تنها منبع اطلاعات به پایان رسید که در این پرونده که FBI ذکر شده به طور گسترده در آن چهار برنامه های کاربردی برای FISA سفارشات در کارتر صفحه.

منبع اظهارات به اف بی آی و DOJ مقامات و مواد منفجره با توجه به بازرس کل گزارش. آن گفت: استیل منبع مورد مناقشه بسیار از آنچه نسبت به او در پرونده بود که بودجه DNC و کلینتون در مبارزات انتخاباتی. (مرتبط: DOJ بداند دو کارتر صفحه FISA سفارشات ‘معتبر نیست’)

تماشا کنید:

“اصلی فرعی منبع اظهارات در او/او در ژانویه 2017 FBI مصاحبه که در تضاد با بخش های متعدد از استیل گزارش از جمله برخی که با اتکا در FISA برنامه های کاربردی” در این گزارش اعلام کرد.

این منبع گفت: استیل تحریف یا تاب اطلاعات مربوط به صفحه را دخالت در این پرونده گفته بود “توطئه نیز توسعه همکاری” بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه.

گراهام گفت: او همچنین می خواهد بداند که آیا سابق FBI مدیر James Comey و سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe شد گفت: تا کنون در مورد استیل منبع این اظهارات متناقض در مورد پرونده.

“من می خواهم برای پیدا کردن که آیا Comey و McCabe درک آن را قابل اعتماد نیست و شروع از وجود دارد” گراهام گفت.

در این گزارش آمده است که دیوید Laufman که در خدمت تا 2018 به عنوان رئیس دادگستری بخش ضد جاسوسی و کنترل صادرات بخش مرتب و در زمان مصاحبه با پرونده منبع در ژانویه 2017. معاون او نیز حضور داشتند. FBI ضد جاسوسی محقق شناخته شده به عنوان “مورد عامل 1” و “نظارت بر اینتل عامل” نیز در بخشی از این مصاحبه.

این گزارش به خصوص سخت به سمت “مورد عامل 1,” کسانی که در تهیه پیش نویس صفحه FISA برنامه های کاربردی.

“مورد عامل 1 در درجه اول مسئول برخی از مهم ترین خطاها و حذفیات در FISA برنامه های کاربردی” در این گزارش اعلام کرد.

وزارت دادگستری تلقی دو FISA دستور داده در برابر صفحه به نامعتبر است تا حد زیادی بر اساس اف بی آی حذفیات از آنچه استیل منبع گفت: در مورد پرونده.

گراهام در نامه ای به دادستان کل ویلیام بار در فوریه. 14 درخواست که او را 17 زمان وزارت دادگستری و اف بی آی کارکنان شناسایی شده در بازرس کل گزارش در دسترس برای بسته-درب و رسوبات. مورد عامل 1 است از جمله در این فهرست است. گراهام همچنین گفت که او می خواهد به باز کردن جلسات با Comey و McCabe.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>