سنا اینتل پشت ارزیابی که روسیه دخالت برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده آیات پرونده دروغ

سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی منتشر شد گزارش روز شنبه حمایت اطلاعاتی ایالات متحده و جامعه را به پیدا کردن در اوایل ژانویه سال 2017 است که دولت روسیه در دخالت در انتخابات 2016 با هدف کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات ریاست جمهوری.

این گزارش به شدت redacted اما بخش های عمومی ساخته شده نه آدرس اطلاعات محرمانه بین آوریل 10 و 15 مورد امکان روسی کمپین دروغ با هدف لکه مغلوب ساختن پیشی جستن.

که اطلاعات محرمانه که موجود بود در وزارت دادگستری بازرس کل, گزارش, گفت: اف بی آی دریافت مدارک آغاز on Jan. 12, 2017, که, روسی فعالان تغذیه ضد تهمت دروغ به کریستوفر استیل سابق بریتانیا جاسوسی که بررسی تهمت کمپین از طرف کلینتون در مبارزات انتخاباتی و DNC.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی ارائه یک گزارش در ماه ژوئن 2017 به اف بی آی است که به گفته یک sub-منبع استیل پرونده بیان “حمایت قوی” برای هیلاری کلینتون در کمپین” اسناد محرمانه در 15 آوریل گفت.

به گزارش سنا تمرکز مستقیما بر روی یک به اصطلاح جامعه اطلاعاتی ارزیابی (ICA) که دولت اوباما منتشر شده در Jan. 6, 2017.

ICA شامل ارزیابی از اف بی آی و سازمان سیا و آژانس امنیت ملی (NSA) است که دولت روسیه در دخالت در سال 2016 روند انتخابات از طریق ایمیل ارسال ها و رسانه های اجتماعی دروغ مبارزات. همچنین گفت که کرملین را بر عهده گرفت و تلاش به طور خاص برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن شکست کلینتون. (مرتبط: اطلاعاتی روسیه می دانستند استیل تحقیق در مغلوب ساختن پیشی جستن)

Russian President Vladimir Putin attends a meeting with regional officials via tele link in his residence outside Moscow on March 30, 2020 (Photo by MIKHAIL KLIMENTYEV/SPUTNIK/AFP via Getty Images)

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مراسم دیدار با مقامات منطقه ای از طریق تله لینک در محل اقامت خود در خارج از مسکو در مارس 30, 2020 (عکس توسط میخائیل KLIMENTYEV/SPUTNIK/خبرگزاری گتی ایماژ)

خانه کمیته اطلاعات منتشر شده در گزارش آوریل 27, 2018, دعوا پیدا کردن که کرملین دخالت به طور خاص برای کمک به تهمت بیش کلینتون.

سنا پنل مخالف در گزارش خود در روز شنبه گفت که ICA ارائه “اطلاعات خاص گزارش برای حمایت از ارزیابی که پوتین و دولت روسیه نشان داد یک اولویت برای نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن جمهوریخواه رئیس هوش پانل گفت: این کمیته اظهار داشت: “هیچ دلیلی برای اختلاف در جامعه اطلاعاتی را بگیریم.”

“ICA نشان دهنده قوی tradecraft صدا تحلیلی استدلال و توجیه مناسب از اختلاف نظر در یک تحلیلی خط که در آن رخ داده است” با مته سوراخ کردن در بیانیه ای گفت.

ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر نماینده دموکرات کمیته تقویت پنل پشتیبانی برای ICA نتیجه گیری از روسیه pro-تهمت تعصب.

“ICA را به درستی پیدا روسها دخالت ما در انتخابات 2016 به صدمه زدن به کلینتون وزیر و کمک نامزدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بررسی ما از شدت طبقه بندی شده ICA و اساسی هوش یافت که این نتیجه گیری را به خوبی پشتیبانی می کند,” او گفت:.

آمریکا وکیل جان دورهام گزارش تحقیق سابق جمهوریخواه سهم به ICA. یک منطقه تمرکز سازمان سیا منبع که مشغول به کار در داخل کرملین که بنا به گزارش ها گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور داد در انتخابات دخالت برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de