سنا در نهایت عبور از 2 تریلیون دلار Coronavirus اورژانس امداد بسته

سنا گذشت 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته شنبه برای رسیدگی به این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از ادامه بحث از هر دو طرف.

بسته به تصویب مجلس سنا 96-0. وجود دارد چند جزئی سکسکه پیش از آن در روز جمعه به عنوان جمهوریخواه کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام در یک کنفرانس مطبوعاتی با گروهی از مغان به صورت فوری رفع یک “تهدید کننده زندگی پیش نویس خطا” در coronavirus بسته است.

گراهام به پیوست کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott, ایالت نبراسکا بن Sasse و ایالت فلوریدا, ریک اسکات در کنفرانس مطبوعاتی به بحث coronavirus قوانین اضطراری. بر پايه بلند كن بادي اعلام شد برای اولین بار در یک صدای جیر جیر توسط گراهام گفت که آنها “را مورد بحث گسترده پیش نویس خطا در نسخه فعلی از coronavirus تسکین قانون است که می تواند پیامدهای ویرانگر.”

این گروه از سناتورهای بعد از توافق به رها رویه مسائل و اجازه دهید این لایحه در حرکت در ازای رای در اصلاحیه که شکست خورده در یک 48-48 رای قبل از رای گیری برای تصویب نهایی در coronavirus بسته است.

همچنین ورمونت مستقل بهداشت ، برنی ساندرز و 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری تهدید کرد که او را نگه دارید به سنا coronavirus بسته مگر اینکه قوی تر از تحریم بر 500 میلیارد دلار شرکت صندوق رفاه. (مرتبط: برنی تهدید جمهوری خواهان — می گوید او ممکن است ‘قرار داده و نگه دارید’ به سنا Coronavirus بسته)

جزئیات لایحه نهایی متن در اینجا:

نهایی Coronavirus بسته بندی متن در Scribd

WASHINGTON, DC - MARCH 03: U.S. Senate Majority Leader Mitch McConnell (D-KY) speaks to the media following the weekly Republican caucus luncheon where Vice President Mike Pence, Secretary of Health and Human Services Alex Azar and members of the coronavirus task force briefed senators on March 3, 2020 in Washington, DC. (Photo by Sarah Silbiger/Getty Images)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (D-KY) صحبت می کند به رسانه ها پس از بارگیری جمهوری پارلمانی ضیافت ناهار که در آن معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر و اعضای coronavirus نیروی کار در جریان سناتور در 3 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از سارا Silbiger/گتی ایماژ)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تایید اولیه صبح روز چهارشنبه که مرکب معامله برای نزدیک به 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته به آدرس coronavirus همه گیر شده بود رسیده است. او گفت: معامله “را دریافت تجهیزات بیشتر به قهرمانان در خط مقدم” و این که “این یک جنگ به سطح سرمایه گذاری.” مک کانل همچنین افزود که “این بوده است که یک هفته برای سنا” و این که سنا “رفتن به تصویب این قانون بعد از امروز.” (مرتبط: سنا و کاخ سفید در رسیدن به دو حزبی معامله نزدیک به 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته)

متن آمد و از اواخر روز چهارشنبه پس از یک دسته از ساخته شده است در طول روز است. در ضمن مجلس نانسی پلوسی, تاخیر در تصویب سنا coronavirus بسته امداد در روز چهارشنبه به عنوان خانه بود در جلسه برای نزدیک به سه دقیقه و پس از آن موکول تا پنج شنبه.

خانه را در حال حاضر رای گیری در مورد این لایحه در مجلس سنا به منظور آن را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز بنابراین او می تواند آن را امضا و به قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>