سنا نتواند به تصویب Cloture رای در Coronavirus محرک لایحه

مجلس سنا روز یکشنبه شب موفق به تصویب یک رویه cloture رای در یک فاز-سه coronavirus محرک لایحه عنوان شده است وجود دارد ادامه داد: اختلاف داخلی بین هر دو طرف است.

رای 47-47. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: این لایحه شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و که دو سوم از تمام پول جدید در لایحه رفتن به کشورهای, اما, این, رای, احتمال پایان بررسی این لایحه است. مک کانل نیز گفت: “این فقط در مورد زمان را به بله, برای پاسخ.” دموکرات ها گفته اند coronavirus لایحه جدید فاقد ضربه محکم و ناگهانی بودجه و گزارش هل دادن برای گسترش اورژانس ترک مقررات و بیش از سه ماه از بیمه بیکاری.

خزانه ثانیه. استیو Mnuchin شده است که مذاکره با اعضای کنگره به نمایندگی از کاخ سفید خال خال شد ورود رهبر اقلیت سنا چاک شومر را 20 دقیقه به دور از cloture رای دادن.

مک کانل رای دادند هیچ که برنامه ریزی نشده بود. او رای دادند با دموکرات ها به طوری که او می توانست گزینه یادآوری رای گیری به سنا قوانین دولت است.

مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که او را به توقف مذاکرات با سنا و حرکت به تصویب خود coronavirus بسته در خانه است که می تواند همه چیز کشیدن طولانی تر از بسیاری از انتظار می رود. Pelosi, قوانین خواهد بود $1.6 تریلیون اضطراری بسته با توجه به سیاست.

متن برای فاز-سه لایحه در مجلس سنا اعلام کرد جمعه را $1,200 چک برای هر فرد در حالی که زوج را دریافت $2,400. که $1,200 بررسی خواهد شد به آمریکایی ها ساخت کمتر از 75000 دلار در سال است. هر کودک دریافت خواهد کرد $500. مقدار کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار یک فرد را بدست آورده بیش از $75,000. کسانی که بالاتر از $99,000 نمی خواهد دریافت هر گونه پول.

این روحانی در لایحه همچنین شامل مقررات خاص برای جانبازان و معلولین, سالمندان کم درآمد و افراد با درآمد بدهی مالیاتی با حداقل 2500 دلار در مقدماتی درآمد با توجه به کمیته امور مالی مجلس سنا. نیز وجود داشته باشد بسیار کوچکتر سود 600 $برای میلیون ها نفر بدون بدهی مالیاتی فدرال.

یک نیروی کار گزارش داد ایده برای جمهوری خواهان در جلسه ناهار. جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام گزارش مخالف پرداخت های مستقیم. با این حال گراهام گفت:”حاضر به پرداخت 75 درصد از مردم درآمد تا $80,000 به ما از طریق” اضافه کردن “این باید به اندازه کافی پول به ما از طریق شش تا هشت هفته است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حق می رسد برای یک جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی (عکاس: اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

مجلس سنا در تصویب لایحه شنبه برای کمک به ارائه پول به کسب و کار و شهروندان مبتلا مرگبار coronavirus بیماری همه گیر. سنا اکثریت تایید شده از coronavirus بسته کمک فراهم می کند که پرداخت مرخصی استعلاجی و گسترش کمک های بیکاری و منابع برای تست. نود سناتور رای برای بیل و هشت نفر علیه آن رای دادند. (مرتبط: سنا Coronavirus بسته کمک)

این رای پس از مجلس نمایندگان تصویب دوباره coronavirus لایحه دوشنبه. خانه تصویب این طرح از طریق اتفاق آراء رضایت. خانه و سپس فرستاده شده اصلی coronavirus بسته به علاوه یک retooled نسخه به مجلس سنا. سنا و سپس تصویب سه لایحه جداگانه که در حال حاضر خواهد شد ارسال شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (مرتبط: خانه عبور می کند به روز رسانی Coronavirus لایحه)

مک کانل گفت: او تصمیم به رای دادن در خانه صورتحساب به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و نه ترکیب صورتحساب خانه با آینده سنا قانون. او همچنین اضافه کرد که سنا را ترک نمی کند تا زمانی که آنها عبور بعدی coronavirus لایحه.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد بودجه لایحه جمعه برای کمک به مبارزه با کروناویروس. که لایحه می دهد بیش از 3 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه از واکسن. نیز وجود دارد که 800 میلیون دلار برای تحقیق و پژوهش برای درمان. این همچنین شامل 2 میلیارد دلار برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و $61 میلیون به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) با توجه به یاهو مالی. (مرتبط: سنا Coronavirus هزینه های لایحه)

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایان ماه فوریه بحث در مورد چگونه آمریکا را در مقابله با این بیماری و قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس در هزینه های نیروی کار. (مرتبط با: رئیس جمهور تهمت انتصاب معاون رئیس جمهور پنس به سر Coronavirus نیروی کار)

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus شیوع جهانی یک بیماری همه گیر مارس 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>