حزب دموکرات مسدود شده جمهوری خواه پلیس لایحه اصلاحات در رویه رای گیری روز شنبه بدون بحث قانون.

رای گیری نیاز به 60 رای در جهت آن را به حرکت به جلو به یک بحث. رای 55-45. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ظ cloture دوشنبه در جمهوریخواه پلیس اصلاحات قانون تنظیم تا روز چهارشنبه رای دادن.

جمهوری خواهان مورد نیاز هفت یا بیشتر دموکرات ها به رای دادن با آنها در جهت قانون برای پیشبرد. گزارش خود را منتشر پلیس اصلاحات قانون قبلی روز شنبه در واکنش به کشته شدن جورج فلوید و ادامه تظاهرات.

“تنها گروه چپ در واشنگتن دی سی است که بنا به گزارش دردناک بر اینکه برای جلوگیری از بحث پلیس اصلاحات و یا اجازه دهید آن را ادامه دهید به نظر می رسد ما حزب دموکرات مجلس سنا و همکاران” مک کانل گفت: در طبقه سنا دوشنبه. “من امیدوارم که هر چه عجیب و غریب سیاسی محاسبات در حال ساخت این مشکل برای دوستان ما در سراسر راهرو را تسلیم عقل سلیم و به مردم آمریکا گرسنگی برای پیشرفت. ما را پیدا خواهد کرد زمانی که ما رای اواخر این هفته.”

جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. تیم اسکات و مک کانل معرفی این قانون در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Senate Majority Leader Mitch McConnell flanked by (L to R) Sen. Tim Scott, R-SC, Sen. James Lankford, R-OK, Sen. John Cornyn, R-TX, and Sen. Shelley Moore Capito, R-WV, speaks at a news conference to announce a Republican police reform bill a news conference to announce that the Senate will consider police reform legislation, at the US Capitol on June 17, 2020 in Washington, DC. (Photo by Olivier DOULIERY / AFP) (Photo by OLIVIER DOULIERY/AFP via Getty Images)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل flanked توسط (L به R) آن. Tim Scott, R-كارشناسي ارشد بهداشت ، جیمز Lankford R-OK دیابت John Cornyn R-TX و بهداشت ، شلی مور Capito R-WV صحبت می کند در یک کنفرانس خبری اعلام جمهوریخواه پلیس اصلاحات لایحه یک کنفرانس خبری اعلام کرد که مجلس سنا پلیس اصلاحات قانون در کنگره ایالات متحده در 17 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC. (عکس توسط OLIVIER DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ)

این قانون شامل یک “اطلاع رسانی عمل می کنند به طوری که ما می توانیم درک و قدردانی از 30 ، 000 به علاوه هیچ می زند که اتفاق می افتد در سراسر کشور برای دیدن جایی که آنها اتفاق می افتد بنابراین ما باید بیشتر اطلاعات” اسکات گفت. قرار است شامل ضد قانون مجازات بود که متوقف شده توسط حزب جمهوری خواه کنتاکی ایالت کنتاکی در سنای آمریکا. این قانون همچنین خواستار بودجه بیشتر برای دوربین های بدن. (مرتبط: بهداشت ، Tim Scott گذارد و از آنچه که او انتظار دارد در ایران پلیس اصلاحات قانون)

مک کانل منصوب اسکات به رهبری حزب تلاش در عبور از یک پلیس تعمیرات اساسی لایحه قبل از ژوئیه 4. کارولینای جنوبی, سناتور بدل شده از جمله یک نسخه به واجد شرایط ایمنی — کلید اندازه گیری پشتیبانی شده توسط دموکرات ها و دیگران است. (مرتبط: بهداشت ، تیم اسکات آتش سوزی در کسانی که تماس او را یک ‘رمز’ برای تهیه پیش نویس توافق پلیس اصلاحات قانون)

گروهی از سناتور جمهوریخواه که مشغول به کار در این لایحه شامل اسکات همکار, کارولینای جنوبی, سناتور لیندسی گراهام و همچنین ایالت نبراسکا بن Sasse, اوکلاهما بهداشت ، جیمز Lankford تگزاس ایالت John Cornyn و غرب ویرجینیا ایالت شلی مور Capito.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de