مجلس سنا تایید مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی که تحویل آتشین آزادی مذهبی حکم به دادگاه تجدید نظر

  • سنای آمریکا رای به تایید یک قاضی منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خدمت در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر پنج شنبه.
  • قاضی جاستین واکر clerked برای دیوان عدالت برت Kavanaugh, زندانی برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مشغول به کار به عنوان یک speechwriter سابق وزیر دفاع دونالد رامسفلد.
  • واکر انتخاب کنید که حزب دموکرات مخالف برنده ستایش از نرم افزار-سازمان های زندگی برای خود مواضع آزادی مذهبی.

آمریکا تایید کرد یک قاضی منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مخالف با حزب دموکرات برای خدمت در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر پنج شنبه توسط یک 51-42 رای دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد قاضی جاستین واکر به خدمت در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار در ماه مه و اعلام شد ملاقات با مخالفان از سیاستمداران دموکرات که انتقاد به تازگی منصوب منطقه قاضی برای او گذشته نظرات به حکم دادگاه عالی تایید ObamaCare با توجه به بلومبرگ قانون است.

واکر نامزدی بود ملاقات با مخالفان از سیاستمداران دموکرات که انتقاد به تازگی منصوب منطقه قاضی برای او گذشته نظرات به حکم دادگاه عالی تایید ObamaCare با توجه به بلومبرگ قانون است. طرفدار زندگی و آزادی مذهبی سازمان خود را جشن گرفتند تایید نقطه او را به عنوان یک طرفدار آزادی های مذهبی, مرجع یکی از احکام اخیر به عنوان یک قاضی در غرب منطقه کنتاکی.

واکر اعطا موقت سفارش محدود در مارس 11, جلوگیری از لویی شهردار گرگ فیشر از مسدود کردن عید پاک درایو-در خدمات و صدور انتقاد شدید از این شهر تصمیم گیری است. (مربوط به: ‘خیره کننده’ و ‘قانون اساسی’: قاضی کمک های مالی ضابط پس از سفارش, KY شهردار قول داد به ثبت پلاک عید پاک در کلیسا را برانگیخت)

“در روز پنج شنبه مقدس, آمریکا شهردار جرم جمعی جشن عید پاک” واکر نوشت: در 20 صفحه ، “این جمله ای است که این دادگاه هرگز انتظار می رود برای دیدن در خارج از صفحات یک dystopian رمان یا شاید صفحات پیاز.”

قاضی جاستین واکر قبل از شهادت خود آمریکا قضائیه کمیته تایید شنوایی در نامزدی خود را به ایالات متحده مدار قاضی دادگاه برای ناحیه کلمبیا مدار در کاپیتول هیل در تاریخ 6 مه سال 2020 در واشنگتن, DC. (Jonathan ارنست – استخر/گتی ایماژ)

جمهوری خواه ایالت مین سوزان کالینز تنها جمهوری خواه رای در برابر واکر را تایید و انتقاد از آنچه که او به نام “ایدئولوژیک” نظرات از او. اظهارات او ممکن است اشاره به نظرات او در قضایی مراسم اعطای نشان هنگامی که او تایید شد به عنوان یک قاضی دادگاه منطقه در سال گذشته با توجه به فاکس نیوز.

“با تشکر از شما برای خدمت به عنوان یک پایدار یادآوری است که اگر چه من اصول حقوقی شایع هستند آنها هنوز غالب و اگر چه ما در حال برنده شدن ما برنده” واکر گفت: در مراسم فردا گزارش شده است. “و اگر چه ما امروز جشن ما نمی توانیم برای اعطا فردا یا ما را از دست دادگاه های ما و کشور ما به منتقدان که با ما تماس بگیرید وحشتناک و که توصیف ما به عنوان اسفناک است.”

واکر همچنین خطاب Kavanaugh در این مراسم با اشاره به جلسات دادگاه عالی عدالت را نامزدی روند: “شما مانند St. Paul سخت و فشرده در هر طرف اما نمی خرد بهت زده اما نه در ناامیدی, آزار و اذیت, اما نه رها, زده پایین اما نه نابود شده است.”

“در حالی که قاضی واکر است که به عنوان نگه دارید و هر شخصی دیدگاه او انتخاب خود را ایدئولوژیک نظرات در همان روز او به طور رسمی نصب به عنوان یک قاضی فدرال — در مورد برنده شدن و از دست دادن دادگاه و جنگ علیه کسانی که دیدگاه های مختلف هستند که از خود — من جلوگیری از حمایت از ارتفاع خود را به دومین دادگاه در زمین” کالینز در بیانیه ای گفت: Fox گزارش شده است.

این Susan B. Anthony لیست نرم افزار-زندگی سازمان تحسین واکر تایید گفتن Daily Caller, اخبار بنیاد در بیانیه ای که او یک “اصولی قاضی از بالاترین کالیبر با برجسته افتخارات و تجربه است.”

“او ادامه خواهد داد به احترام به قانون اساسی و حقوق همه مردم” گفت: SBA لیست جمهور Marjorie Dannenfelser. “جاستین واکر صریح مدافع آزادی مذهبی و ما با اعتماد به نفس او را فراهم قوی سطح پاسخگویی به DC مدار خود قابل توجه اعتبار برای خود صحبت می کنند. واکر را رعایت مشروطه اصول که بر اساس آن ملت ما تاسیس شد.”

مک کانل که شخصا لابی مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب واکر, با توجه به, نیویورک تایمز همچنین به ستایش سابق خود کارآموز.

“قاضی جاستین واکر رئیس جمهور انتخاب و به خدمت در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار برجسته حقوقی محقق و پیشرو نور در نسل جدید فدرال قضات” مک کانل گفت: در بیانیه ای که پس از واکر نامزد دریافت جایزه بود به DC مدار با توجه به روباه.

واکر 52 قاضی نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تا clerked برای دیوان عدالت برت Kavanaugh, زندانی برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مشغول به کار به عنوان یک speechwriter سابق وزیر دفاع دونالد رامسفلد با توجه به فاکس نیوز.

او یک عضو محافظه کار Federalist جامعه در سال 2006 و باقی مانده یک عضو تا سال گذشته است. او همچنین تاکید کرد که آژانس ادبی, پرتاب نیزه به گفته نیویورک تایمز.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im